امروز : یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرماندار فریدونکنار تاکید کرد

مسئولان شرایط سخت مردم را درک کنند/ لزوم توجه بیشتر به موادغذایی مدارس

فرماندار فریدونکنار بر لزوم توجه بیشتر به موادغذایی مدارس تاکید کرد و گفت: مسئولان باید شرایط سخت مردم را درک کنند.

به گزارش بصیرنیوز، ششمین جلسه شورای اداری فریدونکنار با حضور فرماندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، نهادها و اعضای شورای تامین این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

محمدمهدی نصیری در این جلسه اظهار کرد: باتوجه به در آستانه بودن روز پژوهش لازم است توجه ویژه‌ای در زمینه کارهای پژوهشی به‌ویژه پژوهش‌های دانش‌آموزی صورت گیرد.

وی با اشاره به جشن شب یلدا خاطرنشان کرد: شب یلدا بهانه‌ای است برای نشاط اجتماعی، دورهمی و تجلیل بزرگان که جای قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر برای برگزاری جشنی به مناسبت این شب دارد.

فرماندار فریدونکنار تصریح کرد: کشور ما در نقطه زلزله‌خیز قرار دارد که هلال‌احمر و دستگاه‌های مربوطه باید بحث آموزش درخصوص مواقع بحرانی را جدی بگیرند تا در زمان‌های حساس، آحاد جامعه با مشکل رو به رو نشوند.

نصیری یادآور شد: روز ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامیده شده که امیدواریم همه ما پیرو ولایت بوده و در راه تثبیت جمهوری اسلامی گام برداریم.

وی با بیان اینکه درحال حاضر سلامت مردم توسط دشمنان هدف گرفته شده است گفت: دشمن به اوج بی‌رحمی خود رسیده و کشورهای همسایه ما با قرار دادن قرص‌های کُشنده و روانگردان در موادغذایی و توزیع آن در مدارس به دنبال کودک‌کشی هستند.

فرماندار فریدونکنار تاکید کرد: مسئولان حوزه سلامت شهرستان باید با جدیت بیشتری نسبت به پایش موادغذایی در مدارس اقدام کنند.

این مسئول اظهار کرد: باتوجه به اینکه مردم تحت فشار هستند، لازم است مسئولان شرایط آن‌ها را درک کرده و اگر به مسئولی اعتراض کردند حق طبیعی آن‌ها است و باید با همبستگی ملی این شرایط سپری شود.

نصیری هدف قراردادن کودکان یک جامعه را وقیح‌ترین و کثیف‌ترین کار دشمنان توصیف کرد و گفت: حتی در پروتکل‌های جنگی هم کودکان و زنان از مصونیت‌هایی برخوردار هستند اما در جنگ حاضر دشمنان جمهوری اسلامی به بهانه‌های مختلف و در اقدامی وقیحانه به کودکان ما رحم نمی‌کنند.

فرماندار فریدونکنار خاطرنشان کرد: همه مسئولان در انتخابات باید انصاف را رعایت کنند و سلایق خود را کنار بگذارند چراکه انتخابات امانت و حق‌الناس در دست ما است که امیدواریم اتفاق خوبی در این رویداد برای کشور رقم بخورد و البته حضور مردم مانند همیشه خنثی کننده تمام توطئه‌ها است.

به گزارش بصیرنیوز،در پایان این جلسه از خیرین حوزه سلامت و بهداشت قدردانی شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1