امروز : چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل کمیته امداد مازندران:

۳ هزار شهدای مازندران حامی خیرین هستند

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: درحال حاضر بیش از ۳ هزار شهدای استان حامی خیرین هستند و شهید علمدار بیش از ۵۰ فرزند به سرپرستی دارند که به نیت آن شهید، کار می‌کنند.

به گزارش بصیرنیوز، رضا نوروزی در همایش تقدیر از شهدای حامی و خیر مازندران که در مجتمع شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد، با بیان اینکه درحال حاضر بیش از ۳ هزار شهدای مازندران حامی خیرین هستند، اظهار کرد: شهید سید مجتبی علمدار بیش از ۵۰ فرزند به سرپرستی دارند که به نیت آن شهید در حال فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: شهدای خیر از افرادی بودند که برای کمک به فرزندان مستمند نیت می‌کردند و همیشه به دنبال حمایت از آن‌ها بودند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران خاطرنشان کرد: نام این همایش “امواجی از بهشت” است چراکه این موج شهدا همیشه در حال دمیدن است.

نوروزی با اشاره به اینکه انفاق جان و مال مصداق کامل شهدا است، گفت: ماندگاری طرح اکرام ایتام از جمله اهدافی بود که فقط با حضور شهدا این ماندگاری امکان‌پذیر بود.

وی با بیان اینکه طرح خدمات مالی و حمایتی به تصویر کشیده شده است، یادآور شد: کسانی می‌توانند انفاق کنند از بهترین افراد هستند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: ۴ هزار یتیم، ۱۰ هزار دانش آموز و ۴ هزار مستاجر تحت حمایت کمیته امداد مازندران هستند که درحال تلاش برای خدمت‌رسانی بهتر به آنان هستیم.

نوروزی با بیان اینکه مراجعات سازمان‌های حمایتی و مشکلات پیش‌رو برای خیرین از مواردی است که در کمیته امداد وجود دارد، یادآور شد: انفاق موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و رشد سرمایه اجتماعی می‌شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1