امروز : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اداره مخابرات فریدونکنار خبر داد

چالش سرقت سریالی کافوهای مخابراتی در فریدونکنار

رئیس اداره مخابرات فریدونکنار از سرقت سریالی ابزارهای مخابراتی در این شهرستان خبر داد و گفت: از نیروی انتظامی خواهشمندیم در پیگیری و جلوگیری از اینگونه سرقت‌ها بیشتر از گذشته تلاش کنند.

به گزارش بصیرنیوز، ایوب عباسی فیروزجایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از سرقت سریالی کابل‌ها و ابزارهای مخابراتی در فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: شب گذشته در روستای نوایی‌محله، کافو(جعبه تقسیم میانی شبکه) مورد سرقت و تخریب واقع شده است.

وی خاطرنشان کرد: در بررسی به‌عمل آمده از خطوط شبکه متوجه شدیم یکی از کافوها در روستای ازباران توسط سارقین به سرقت رفته است.

رئیس اداره مخابرات فریدونکنار تصریح کرد: یکی دیگر از این سرقت‌ها در رو به روی مصلی و نزدیک شهر بابلسر رخ داده که این سرقت ها حدود ۸۰ میلیون تومان خسارت به مخابرات وارد می‌کند.

عباسی فیروزجایی تاکید کرد: از نیروی انتظامی خواهشمندیم در پیگیری و جلوگیری از اینگونه سرقت‌ها بیشتر از گذشته تلاش کنند چراکه این موضوع هزینه بسیار گزافی به مخابرات وارد کرده و همچنین قطع ارتباط و مشکلات زیادی برای مشترکین به‌دنبال دارد.

گفتنی است فریدونکنار دارای بیش از ۳۰ هزار مشترک تلفن ثابت، یک مرکز شهری و ۷ مرکز روستایی بوده و ضریب نفوذ اینترنت در این شهرستان حدود ۵۰ درصد است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1