امروز : پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا اعلام کرد

برگزاری دومین جشنواره سرود بسیج مازندران در فریدونکنار

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا گفت: دومین جشنواره سرود بسیج استان با هدف ایجاد انگیزه، شوق، رقابت و کشف استعدادهای هنری بسیجیان مازندران درحال برگزاری است.

به گزارش بصیرنیوز، احسان آهنگر در حاشیه جشنواره سرود بسیج مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دومین جشنواره سرود بسیج استان با هدف ایجاد انگیزه، شوق، رقابت و کشف استعدادهای هنری بسیجیان مازندران به مدت دو روز ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه در اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار درحال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از ۱۵ گروه سرود برتر که توانستند به مرحله نهایی جشنواره سرود بسیج استان راه پیدا کنند تجلیل می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه این جشنواره در دو بخش برادران و خواهران برگزار می‌شود، تصریح کرد: ۶ گروه خواهران و ۹ گروه برادران از شهرهای مختلف استان به این جشنواره راه پیدا کردند.

آهنگر با بیان اینکه این جشنواره ها در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی در سطح بسیج استان برگزار شده است، گفت: پس از فاصله چند ساله، برگزاری این جشنواره‌ها از سال گذشته با انجام مقدمات و کارهای آموزشی برای مربیان آغاز شد.

وی یادآور شد: تلاش شده تا به موضوع کیفیت توجه جدی صورت گیرد و گروه هایی در این جشنواره‌ها حضور پیدا کنند که از نظر کیفی در سطح بالاتری قرار دارند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1