امروز : سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار اعلام کرد

بستری بودن ۲۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان فریدونکنار

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار اظهار کرد: درحال حاضر ۲۰ مورد مشکوک به بیماری کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار بستری هستند.

به گزارش بصیرنیوز، محمدحسن ساتری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: درحال حاضر ۲۰ مورد مشکوک به بیماری کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته چهار نفر از افرادی که در بیمارستان فریدونکنار بستری بودند برای ادامه مراحل مراقبت و درمان به بیمارستان امام خمینی(ره) آمل انتقال پیدا کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار تصریح کرد: باتوجه به اینکه هنوز امکاناتی از قبیل ماسک و دستکش در اختیار ما گذاشته نشده نمی‌توانیم پاسخگوی نیاز شهروندان باشیم.

ساتری یادآور شد: برای اینکه پرسنل کادر درمانی از خطرهای احتمالی دور نگه داشته شوند با رایزنی‌های صورت گرفته امکاناتی به بیمارستان فریدونکنار تزریق شده و همچنین مبلغ ۳۵ میلیون تومان جنس خریداری شد.

وی بر لزوم پیشگیری فردی برای جلوگیری از مبتلا شدن به این بیماری تاکید کرد و گفت: شستن مداوم دست‌ها، عدم صرف غذا در بیرون از منازل و پرهیز از مصرف غذای رستورانی، عدم مصرف قلیان و مراجعه به قلیان‌سراها و کاهش مراجعه به کافی شاپ‌ها از جمله مواردی است که باید افراد برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا آن‌ها را رعایت کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1