امروز : چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا؛

طرح خود اظهاری کارکرد کنتور مشترکین آب استان مازندران از فردا آغاز می‌شود

به گزارش بصیرنیوز، سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت: در راستای حفظ سلامت عمومی، کاهش تردد قاریان کنتور ، توسعه خدمات دولت الکترونیک و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، طرح خوداظهاری کارکرد کنتور مشترکین آب از فردا (۲۰/۰۱/۹۹) در این استان آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی آب […]

به گزارش بصیرنیوز، سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت: در راستای حفظ سلامت عمومی، کاهش تردد قاریان کنتور ، توسعه خدمات دولت الکترونیک و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، طرح خوداظهاری کارکرد کنتور مشترکین آب از فردا (۲۰/۰۱/۹۹) در این استان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب استان مازندران، مهندس لطفی با اعلام خبر بالا افزود: در این طرح مشترکین آب می توانند به صورت ماهانه کارکرد کنتور آب خود را به دو روش به این شرکت اعلام نمایند.

وی ادامه داد: در روش اول مشترکین آب شهری می توانند از طریق تلفن همراه (از چپ به راست):

کارکرد کنتور آب * شماره پرونده خود را به صورت پیامک به شماره ۳۰۰۰۴۶۱۵ ارسال نمایند.

سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب مازندران تصریح کرد: مشترکین آب روستایی نیز شماره کنتور آب خود را با همین روش به شماره ۳۰۰۰۴۶۱۵۲۳ ارسال کنند.

مهندس لطفی، اظهار داشت: در روش دوم نیز مشترکین آب شهری می توانند از طریق سایت شرکت به آدرس:
www.abfa-mazandaran.ir
و مشترکین آب روستایی با مراجعه به آدرس:

www. http://abfar-mz.ir
کارکرد کنتور را در قسمت میز خدمات الکترونیک (بخش خدمات الکترونیک مشترکین) ثبت نمایند.

وی از مشترکین خواست برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس ضمن خودداری از مراجعه حضوری، برای ثبت و پیگیری درخواستهای خود از طریق سایت شرکت اقدام و یا برای کسب راهنمایی های لازم با سامانه ۱۲۲ تماس حاصل نمایند.

مهندس لطفی پیشاپیش از همکاری مشترکین با این شرکت قدردانی و خاطرنشان کرد: مشترکین آب از فردا به صورت ماهانه کارکرد کنتور را با روشهای ذکر شده به شرکت آب وفاضلاب استان مازندران اعلام نمایند.

سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اینکه این شرکت غیر دولتی است و برای ارائه خدمات به ویژه در شرایط کنونی همه گیری ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی به تعامل و همکاری هم استانی های عزیز در پرداخت به موقع آب بها نیازمند است افزود: همراهی مشترکین در این طرح، مجموعه آب وفاضلاب را در انجام وظیفه و تداوم خدمت رسانی یاری می رساند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1