امروز : چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اداره تعزیرات حکومتی بابلسر و فریدونکنار عنوان کرد

محکومیت ۲۰ میلیارد ریالی برای چهار پرونده قاچاق کالا و ارز در بابلسر و فریدونکنار

رئیس اداره تعزیرات حکومتی بابلسر و فریدونکنار گفت: چهار پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل و منجر به صدور حکم شد که میزان محکومیت آن نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش بصیرنیوز، محمدجواد موحدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون طی ۱۶۰ مورد بازرسی صورت گرفته از واحدهای صنفی در بابلسر و فریدونکنار تعداد ۷۵ فقره منجر به تشکیل پرونده شد.

وی با اشاره به بیشترین زمینه تخلفات صنفی خاطرنشان کرد: سوپرمارکت، نانوایی‌ها، لوازم آرایشی بهداشتی، داروخانه‌ها، مکانیکی، عطاری، پوشاک، گاز مایع، اغذیه فروشی، میوه فروشی و تجهیزات پزشکی از جمله صنوفی بودند که بیشترین تخلفات را در این ایام انجام داده‌اند.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: در زمینه کالا و خدمات ۱۷۱ فقره پرونده وارده داشتیم که تعداد ۱۷۰ پرونده با مبلغ ۲۰۶ میلیون و ۳۰ هزار ریال جریمه محکومیت منجر به صدور رای شد.

موحدیان یادآور شد: چهار پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل و منجر به صدور حکم شد که میزان محکومیت آن مبلغ ۱۹ میلیارد و ۵۵ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۷۳۸ ریال بوده است.

وی گفت: در دو ماه گذشته سه پرونده تخلف در زمینه بهداشت و درمان در شهرستان های بابلسر و فریدونکنار تشکیل و منجر به صدور رای شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1