امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی فریدونکنار خبر داد

درگیری منجر به فوت یک جوان فریدونکناری بر سر اختلاف مالی/ هیچ آلتی در قتل وجود نداشت

فرمانده انتظامی فریدونکنار از درگیری منجر به فوت یک جوان فریدونکناری بر سر اختلاف مالی خبر داد و گفت: هیچ آلتی در قتل وجود نداشت.

به گزارش بصیرنیوز، حسن هاشم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما از وقوع یک حادثه منجر به فوت در فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: عصر امروز(جمعه) دو جوان که دارای ۲۴ سال سن بودند به دلیل اختلاف قبلی که بر سر مسائل مالی بوده باهم درگیر شده که در همین حین یکی از آن‌ها دیگری را هُل داده که متاسفانه فرد دیگر به زمین افتاده و به علت برخورد سر با دیوارچه بلوکی کنار خیابان جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.

وی با تکذیب خبرهایی که در کانال‌های مجازی منتشر شده است، خاطرنشان کرد: موضوعاتی مانند قتل با چاقو یا ضربه با آجر که پس از این حادثه در کانال‌های مجازی منتشر شده صحت ندارد و بر اساس اظهاراتی که شاهد ماجرا مطرح کرده در اثر برخورد با دیوارچه کنار خیابان مقتول به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی فریدونکنار تصریح کرد: یکی دیگر از شایعاتی که مطرح شده بود حضور طرفین دعوا و آغاز درگیری در منزل اقوام آن‌ها بوده که این موضوع هم صحت نداشته بلکه قاتل از شهروندان فریدونکناری و مقتول از اهالی روستای سوته این شهرستان بوده و هیچ نسبتی باهم نداشتند.

هاشم‌پور با بیان اینکه حادثه در خیابان پاسداران ۲ فریدونکنار رخ داده است، ادامه داد: نوع اتفاق، درگیری منجر به فوت بوده که قاتل دستگیر و برای بررسی پرونده در بازداشت به سر می‌برد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1