امروز : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۵:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
کارگردان فریدونکناری به پویش "کمک مومنانه" پیوست؛

کمک مومنانه به حرکت بزرگ و تاریخی تبدیل شد/ لزوم ادامه‌دار شدن رزمایش برای توجه به نیازمندان

کارگردان و فیلمنامه‌نویس فریدونکناری بر لزوم ادامه‌دار شدن رزمایش کمک مومنانه برای توجه به نیازمندان تاکید کرد و گفت: این رزمایش به حرکت بزرگ و تاریخی تبدیل شد.

به گزارش بصیرنیوز،سیداحمد متولیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه نقش مهمی برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا داشت، اظهارکرد: باتوجه به اینکه بیماری کرونا موجب شده بود تا برخی از خانواده‌ها از نظر اقتصادی دچار مشکل شوند، دستوری که مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد رزمایش کمک مومنانه داشتند توانست کمک خوبی به خانوارهای آسیب دیده باشد.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به‌عنوان دیده‌بان جهانی به مسائل مختلف نگاه وسیع‌تری نسبت به دیگران دارند که پیشنهاد رزمایش کمک مومنانه هم از ابدعات ایشان بود و البته سپاه پاسداران نقش موثری در عملیاتی کردن این توصیه داشتند و همچنین مردم ایران در مرحله نخست سربلند از آن بیرون آمدند.این کارگردان و فیلمنامه نویس با بیان اینکه کمک به همنوع از شیوه انبیا و ائمه اطهار است، تصریح کرد: کمک مومنانه به حرکت بزرگی تبدیل شده که قابل ستایش است و شاید در آینده تاثیرات آن بیشتر مشخص شود.

متولیان تاکید کرد: بیماری کرونا زندگی بسیاری از افراد را مختل کرده و اگر رزمایش کمک مومنانه ادامه پیدا کند نشان دهنده عمل شدن به یکی از ویژگی‌های حکومت اسلامی است که به نیازمندان توجه جدی دارد.

وی یادآور شد: بنده به پویش “کمک مومنانه” می‌پیوندم چراکه این کار را کمترین قدم برای نقش‌آفرینی در این رزمایش است و همچنین از همه مردم به‌ویژه هنرمندان دعوت می‌کنم تا به این پویش بپیوندند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1