امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
بخشدار دهفری فریدونکنار اعلام کرد

وضعیت بیماری کرونا در بخش دهفری مطلوب نیست/ ابتلا بیش از ۶۰ نفر در هفت روستا

بخشدار دهفری فریدونکنار با اعلام این خبر که وضعیت بیماری کرونا در این بخش مطلوب نیست گفت: بیش از ۶۰ نفر در روستاهای بخش دهفری مشکوک و مبتلا به کرونا هستند.

به گزارش بصیرنیوز، محمدعلی رحمانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهارکرد: متاسفانه شرایط بیماری کرونا در بخش دهفری فریدونکنار مناسب نیست و درحالی که تذکرها و اطلاع رسانی‌های زیادی از سوی ما، مسئولان روستایی و رسانه‌ها انجام می‌شود اما مسائل بهداشتی توسط برخی از اهالی روستاها رعایت نشده که جای نگرانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: درحالی که تمامی تجمعات اعم از برگزاری جشن و عزا و موارد دیگر ممنوع بوده اما برخی افراد این موضوع را ساده می‌پندارند که می‌تواند موجب خطرهای زیادی را به‌دنبال داشته باشد.

بخشدار دهفری فریدونکنار با اشاره به اینکه همه ما باید در قبال رعایت مسائل بهداشتی مسئولیت‌پذیر باشیم تصریح کرد: زمانی که مقام معظم رهبری برای برگزاری مراسم محرم همه را به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا ارجاع می‌دهند بنابراین ما هم باید به توصیه‌های مطرح شده از سوی متخصصان بهداشتی توجه داشته باشیم.

رحمانزاده با بیان اینکه از برگزاری بسیاری از مراسمات در بخش دهفری جلوگیری شده است گفت: اما متاسفانه در برخی از روستاها به‌دلیل رعایت نکردن توصیه‌ها شاهد افزایش شیوع بیماری کرونا هستیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت بیماری کرونا در روستاهای بخش دهفری مطلوب نیست یادآور شد: درحال حاضر بیش از ۶۰ نفر در روستاهای بخش دهفری مشکوک و مبتلا به بیماری کرونا هستند.

بخشدار دهفری فریدونکنار ادامه داد: در مرحله نخست شیوع ویروس کرونا مردم این بیماری را جدی‌تر می‌گرفتند اما درحال حاضر به‌دلیل زمان زیادی که از این موضوع گذشته برای افراد عادی شده است و با آن ساده برخورد می‌کنند.

رحمانزاده افزود: بازگشایی مغازه‌ها و تالارها که منجر به رفت و آمد زیاد و تجمعات در جامعه شد موج دوم بیماری را به همراه داشته و حساسیت افکارعمومی نسبت به ویروس کرونا تقلیل پیدا کرده است.

به گزارش بصیرنیوز، بخش دهفری فریدونکنار دارای ۹ روستا است که بنابر شنیده‌ها روستاهای کاردگرمحله،شیرمحله، کوچک‌بیشه‌محله، ازباران، نوایی‌محله، مهلبان و بنه‌کنار از جمله روستاهای با ابتلا بیشتر به بیماری کرونا است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1