امروز : جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۳:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس هشدار داد

خطر از دست رفتن اعتبار ۷۰ میلیاردی فریدونکنار/مسئولان با جدیت پیگیر مصوبات سفر نوبخت باشند

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به اینکه جاده فریدونکنار به آمل در پروژه‌های ملی قرار گرفت گفت: اعتبار بیش از ۷۰ میلیاردی برای احداث میدان بندرگاهی و موضوعات مرتبط، متاسفانه به‌دلیل عدم پیگیری مسئولان شهری درحال از دست رفتن است.

به گزارش بصیرنیوز، علی‌اصغر باقرزاده در حاشیه افتتاح پروژه فاز دوم روشنایی کمربندی فریدونکنار و در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهارکرد: طی جلسه‌ای که با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت پیگیری مصوبات بازدید ایشان در فریدونکنار انجام شد تا اعتبارات لازم هر چه سریعتر اختصاص پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان فریدونکنار باید با جدیت پیگیری مصوبات را داشته باشند، خاطرنشان کرد: هر جایی که لازم به حضور و پیگیری بنده باشد با افتخار انجام وظیفه می‌کنم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس تصریح کرد: پروژه چهار بانده شدن محور فریدونکنار به آمل در پروژه‌های ملی قرار گرفت و اعتبارات آن به صورت ملی اختصاص داده می‌شود.

باقرزاده با بیان اینکه فریدونکنار در مسیر تحول قرار گرفته است گفت: اگر مسئولان شهری کمک کنند می‌توانیم شاهد اتفاقات خوبی در این شهرستان باشیم.

وی تاکید کرد: درحالی که چند ماه از جلسه با مدیرعامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور در زمینه ایجاد میدان بندرگاهی و موضوعات مربوط به بندر گذشته و اعتبار بیش از ۷۰ میلیاردی برای آن درنظر گرفته شده بود اما متاسفانه به‌دلیل عدم پیگیری مسئولان شهری این اعتبار درحال از دست رفتن است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یادآور شد: همچنین اعتبار خوبی برای لایروبی آب‌بندان‌ها گرفته شد.

باقرزاده خاطرنشان کرد: طی مکاتبه‌ای که با وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت، درخواست دادیم تا کمربندی فریدونکنار به نام مرحوم مهندس محمد مجدآرا که نماینده سابق و پرتلاش مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس بودند نامگذاری شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1