امروز : سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
دادستان فریدونکنار:

کلاهبردار ۷۲ میلیاردی جام‌جم فریدونکنار دستگیر شد/بیش از ۶ سال زندان و ۱۰ میلیارد جزای نقدی در انتظار محکوم

دادستان فریدونکنار از دستگیری متهم کلاهبرداری میلیاردی در مجتمع جام‌جم فریدونکنار خبر داد و گفت: این فرد به اتهام انتقال مال غیر به ۷۴ ماه حبس تعزیری و پرداخت ۱۰ میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شده است.

به گزارش بصیرنیوز، علیرضا برخور در گفت‌وگو با خبرنگار ما از دستگیری یک متهم که از سال‌های گذشته متواری بوده خبر داد و اظهارکرد: یکی از متهمان که به خاطر کلاهبرداری به مبلغ ۷۲ میلیارد ریال در سال ۹۶ تحت پیگرد قانونی بوده اما مدت زمان طولانی متواری شده بود در راستای اجرای احکام قطعی با حکم قضایی دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان فریدونکنار و با تلاش ماموران در روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه ۹۹ دستگیر و روانه زندان شد.

وی خاطرنشان کرد: این متهم به‌صورت عمدی با رهن غیرقانونی اسناد مالکیت ثبتی مالکین واحدهای مسکونی جام‌جم فریدونکنار و دریافت تسهیلات بانکی به ارزش تقریبی ۷۲ میلیارد ریال و عدم پرداخت این تسهیلات، موجب صدور اجراییه ثبتی و اقدامات اجرایی برای انتقال اسناد ثبتی مالکین و شاکیان در حق یکی از بانک‌های فریدونکنار شده است.

دادستان فریدونکنار تصریح کرد: این فرد به اتهام انتقال مال غیر به ۷۴ ماه حبس تعزیری و پرداخت ۱۰ میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شده است.

برخور ادامه داد: پرونده قضایی متهم دارای ۵۹ شاکی خصوصی و نیز تعداد زیادی از مالکین مجتمع جام‌جم فریدونکنار است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1