امروز : جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه فریدونکنار:

موشک‌های دوربرد و نقطه‌زن از دستاوردهای دفاع مقدس است/اهانت نشریه فرانسوی برای انحراف افکار عمومی از توطئه‌ها

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه موشک‌های دوربرد و نقطه‌زن از دستاوردهای دفاع مقدس است گفت: هدف اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام این برای انحراف افکار عمومی از توافق عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی بوده است.

به گزارش بصیرنیوز،حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در خطبه‌های نمازجمعه فریدونکنار اظهارکرد: با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید نمازجمعه و جماعات که دارای برکات فراوانی است برگزار شود و نباید به بهانه‌های مختلف این فرایض دینی تعطیل شوند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس قرار داریم خاطرنشان کرد: ۳۱ شهریور ۵۹ رژیم بعث عراق با همکاری کشورهای غربی جنگ تمام عیار علیه جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرد.

امام جمعه فریدونکنار تصریح کرد: جنگ تحمیلی جنگی نابرابر بود چراکه جمهوری اسلامی نظام نوپا و هیچ امکاناتی در اختیار نداشت.

جلالی ادامه داد: با رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و جهاد همه جانبه رزمندگان سیلی محکمی به صدام و صدامیان زده شد و اگر امروز حکومت ما پابرجاست از دستاوردهای رزمندگان، جانبازان و شهدای دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه بنابر آیات قرآن، خداوند کسانی را که در راه او جهاد می‌کنند دوست دارند و رزمندگان زحمات زیادی را متحمل شدند گفت: درحالی که ما باید در دوران دفاع مقدس حتی کوچکترین سلاح‌ها را از کشورهای دیگر به سختی وارد می‌کردیم اما اکنون به قدرتی رسیده‌ایم که موشک‌های دوربرد و نقطه زن می‌سازیم که با آن کام آمریکایی‌ها را به تلخی کشانده‌ایم.

امام جمعه فریدونکنار ادامه داد: سپاهیان عزیز پس از شهادت سردار سلیمانی موشک‌های کوبنده را در پایگاه آمریکا بر سر آمریکایی‌ها فرود آوردند که وحشت تمام وجود آن‌ها فراگرفت.

جلالی با اشاره به اینکه آغاز سال تحصیلی امسال با شیوع بیماری کرونا همزمان شده است اظهارکرد: خانواده‌ها باید مراقب فرزندان خود باشند و البته هزینه آموزش چند برابر شده چراکه معلمان هم باید در مدارس به‌صورت حضوری و همچنین به صورت غیرحضوری در شبکه شاد تدریس کنند که نیاز به همکاری همگانی است.

وی درخصوص اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبراسلام(ص) خاطرنشان کرد: این اقدام که برای چندمین بار اتفاق می‌افتد نشان از توطئه‌های کشورهای غربی علیه مسلمانان است که در سایه آزادی بیان انجام می‌شود و هدف آن‌ها این بار برای انحراف افکار عمومی از توافق عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی بوده است.

امام جمعه فریدونکنار با بیان اینکه وضعیت ترامپ در انتخابات پیش روی آمریکا مطلوب نیست گفت: اقداماتی مانند حمایت امارات از اسرائیل یک بی‌آبرویی برای خودشان است و ما این حرکت وقیحانه کشورهای کوچک عربی را که به نوعی خنجر زدن به آرمان‌های مسلمانان است را محکوم می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1