امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه فریدونکنار:

جریان تحریف به‌دنبال فراموشی ۱۳ آبان است/دولت با برنامه‌ریزی از احتکار و قدرت دلالان جلوگیری کند

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه جریان تحریف به‌دنبال فراموشی ۱۳ آبان است گفت: دولت باید با برنامه‌ریزی صحیح جلوی احتکار را گرفت و دلالان را از دور خارج کرد.

به گزارش بصیرنیوز،حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در خطبه‌های نماز جمعه فریدونکنار با تبریک میلاد پیامبر اکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) اظهار کرد: شیعه و سنی دارای دین، پیامبر، کتاب و قبله مشترکی هستند و لازم است هفته وحدت ارج نهاده شود که البته مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع تاکید بسیاری دارند.

وی با گرامی‌داشت ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و مبارزه با استکبار جهانی، خاطرنشان کرد: این روز یادآور تصویب قانون ننگین کاپیتولاسیون و یورش وحشیانه مأموران رژیم پهلوی به دانش‌آموزان و دانشجویان در سال ۱۳۵۸ در دانشگاه تهران است که نباید فراموش شود.

امام جمعه فریدونکنار همچنین با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط نیروهای خط امام در این روز و تعبیر امام راحل به انقلاب دوم در این ماجرا، تصریح کرد: متاسفانه جریان تحریف به‌دنبال فراموشی این اتفاقات است.

جلالی با اشاره به گرانی‌های اخیر و مشکلات شدید معیشتی مردم، یادآورشد: برخی مدیران ما یا متوجه نیستند و یا اینکه  نفوذی‌ها و دلالان قدرت بیشتری برای تصمیم‌گیری دارند که با صادرات نابجا و احتکار این نگرانی‌ها و گرانی‌ها به‌وجود می‌آید.

وی ادامه داد: دولت باید دقت کند و بداند که این راه و رسم و وضع مملکت‌داری و کشورداری نیست و باید با برنامه‌ریزی صحیح جلوی احتکار را گرفت و دلالان را از دور خارج کرد.

امام جمعه فریدونکنار افزود: از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در برقراری امنیت و مبارزه جدی با محتکران و دلالان قدردانی می‌کنم و نباید اجازه داد مردم احساس دلسردی کنند.

جلالی همچنین با محکوم کردن عمل قبیحانه رئیس جمهور فرانسه در تایید هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر(ص) گفت: آن‌ها این اقدام نشریه معلوم الحال را آزادی بیان می دانند اما در واقعیت به دنبال اسلام هراسی هستند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1