امروز : یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار خبر داد

کلینیک تخصصی بیمارستان فریدونکنار راه‌اندازی شد/پذیرش بیماران در ۱۱ رشته تخصصی

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار از راه‌اندازی کلینیک تخصصی این بیمارستان خبر داد و گفت: ۱۱ رشته تخصصی در کلینیک این بیمارستان از بیماران پذیرش می‌کنند.

به گزارش بصیرنیوز، مهدی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهارکرد: کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار با تجهیز و به‌کارگیری پزشکان راه‌اندازی و از این پس پذیرای بیماران خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: این کلینیک در سال‌های گذشته مراحل کلنگ‌زنی و ساخت را پشت سر گذاشته بود اما به‌دلیل عدم تجهیز امکان بهره‌برداری وجود نداشت که هم‌اکنون این امر هم صورت گرفته و راه‌اندازی شد.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار با اشاره به اینکه این کلینیک به نام شهیدان یزدانخواه نامگذاری شده است تصریح کرد: باتوجه به اینکه کلینیک شهیدان یزدانخواه زیرمجموعه بیمارستان بوده و فعالیت آن برای شیفت عصر است در سامانه نوبت‌دهی دانشگاه علوم پزشکی فقط به اسم درمانگاه مشاهده می‌شود اما اگر بیماری نوبت عصر دارد باید به این کلینیک مراجعه کند.

باقری یادآورشد: در نوبت صبح مانند روال قبلی پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار در درمانگاه این بیمارستان بیماران را ویزیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه پزشکان کلینیک همان پزشکان درمانگاه هستند افزود: به‌دنبال این هستیم که پزشکان دیگری به کلینیک اضافه شوند.

مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار از فعالیت ۱۱ رشته تخصصی در کلینیک این بیمارستان خبر داد و گفت: متخصصان زنان و زایمان، داخلی، اطفال، قلب و عروق، چشم پزشکی، مغز و اعصاب، اعصاب و روان، کلیه، پوست، گوش، حلق و بینی و تغذیه در کلینیک تخصصی بیمارستان حضور دارند.

به گزارش بصیرنیوز، درحالی که ساختمان کلینیک بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار همزمان با هفته دولت سال ۹۶ با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شده بود اما با گذشت بیش از سه سال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1