امروز : سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتغال زمینه ایجاد یک زندگی پایدار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بصیر، سید حسن میرمرادی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فریدونکنار در دفتر امام جمعه شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: فریدونکنار از دیرباز سابقه مذهبی و فرهنگی دارد اما علیرغم تمام تلاشهای صورت گرفته گاها کاستی های در زمینه فرهنگی دیده می شود. وی با بیان اینکه بخش عمده ای ازاین […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بصیر، سید حسن میرمرادی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فریدونکنار در دفتر امام جمعه شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: فریدونکنار از دیرباز سابقه مذهبی و فرهنگی دارد اما علیرغم تمام تلاشهای صورت گرفته گاها کاستی های در زمینه فرهنگی دیده می شود.

وی با بیان اینکه بخش عمده ای ازاین وضعیت فرهنگی به علت بیکاری جوانان در این شهرستان است، تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد جوانانی که اشتغال دارند به دنبال ایجاد یک زندگی سالم هستند.

رئیس شورای شهر فریدونکنار خاطرنشان کرد: گفتار مسئولین نیز در برخی از موارد با عملشان باید یکی باشد که گاها شاهد دوگانگی هستیم.

 

میرمرادی با اشاره به اینکه اشتغال بیشتر مردم شهرستان فریدونکنار کشاورزی است، گفت: در فریدونکنار شهرک صنعتی وجود ندارد اما یکسری از اتفاقات همانند آلودگی برنج که به وجود می آید این مردم هستند که بیشترین خسارت را می کنند و گاها به دنبال تغییر کاربری زمین خود برای کسب سود بیشتر می روند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news