امروز : پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گناه این طفل شیرخوار سوری چیست؟ +تصاویر

به گزارش بصیر به نقل از فرهنگ نیوز ، صدای ضجه‌های یک نوزاد شیرخوار سوری امروز بیمارستان شهر حلب در شمال کشور سوریه را فراگرفته بود. ابنا – این نوزاد بر اثر حمله خمپاره‌‌ای تروریست‌های تکفیری به شهر حلب از ناحیه صورت جراحت شدیدی برداشته و پس از انتقال به بیمارستان به‌وسیله نخ و سوزن […]

به گزارش بصیر به نقل از فرهنگ نیوز ، صدای ضجه‌های یک نوزاد شیرخوار سوری امروز بیمارستان شهر حلب در شمال کشور سوریه را فراگرفته بود.

ابنا – این نوزاد بر اثر حمله خمپاره‌‌ای تروریست‌های تکفیری به شهر حلب از ناحیه صورت جراحت شدیدی برداشته و پس از انتقال به بیمارستان به‌وسیله نخ و سوزن جراحان بخش اتاق عمل بیمارستان بخیه زده شد.

جراحان بیمارستان حلب پس از بی‌هوش کردن این نوزاد شیرخوار جراحت وارده شده را بخیه زده و پس از یک‌ساعت وی را به آغوش مادرش بازگرداندند.

جراحت به‌جای مانده بر چهره این نوزاد سوری تنها نمونه کوچکی از جنایاتی است که تروریست‌های تا بن دندان مسلح علیه مردم بی‌دفاع و مردم مظلوم سوریه روا داشته‌اند.

براساس آخرین آمار منتشر شده دست‌کم ۱۱۵۰۰ کودک در سوریه به دلیل حملات تروریست‌ها جان خود را از دست داده‌اند و نیمی از این‌ها به دلیل بمباران مستقیم مدارس، خانه‌ها و مراکز بهداشت بوده است. تقریبا ۱۵۰۰ نفر نیز اعدام شده یا توسط تیراندازان مورد شلیک قرار گرفته‌اند و یا تحت شکنجه جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news