امروز : پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاشیه‌نگاری ایسنا از بازی آرژانتین و رومانی+ فیلم

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرژانتین یکی از همگروهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شب گذشته (چهارشنبه) در شهر بخارست رومانی به دیدار تیم ملی این کشور رفت که در پایان به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.       به گزارش خبرنگار ایسنا در رومانی، […]

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرژانتین یکی از همگروهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شب گذشته (چهارشنبه) در شهر بخارست رومانی به دیدار تیم ملی این کشور رفت که در پایان به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ایسنا در رومانی، پس از پایان این مسابقه لیونل مسی، فوق ستاره تیم ملی آرژانتین درباره تیم ملی این کشور اظهار نظری نکرد و حتی از داخل میکسدزون نیز رد نشد.

 

 

 

مسئولان امنیتی به این خاطر که هواداران به لیونل مسی حمله نکنند، او را از جای دیگر از ورزشگاه خارج کردند.

 

 

 

خبرنگاران آرژانتینی که برای پوشش بازی تیم ملی کشورشان به رومانی آمده بودند، نمی توانستند انگلیسی صحبت کنند و به زبان اسپانیایی تنها صحبت می‌کردند.

 

 

 

قبل از آغاز مسابقه هواداران تیم ملی رومانی استقبال پرشوری از تیم ملی‌شان به عمل آوردند تا نشان دهند با وجود نرسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم‌چنان از تیم ملی کشورشان حمایت می‌کنند.

برای دانلود فیلم به منبع مراجعه بفرمائید.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news