امروز : پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پوتين محبوب‌تر شد

به گزارش  بصیر به نقل از تسنیم ، نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات افکار عمومی روسیه که امروز منتشر شده حاکی از آن است که عملکرد پوتین در برگزاری بازی های المپیک زمستانی سوچی و تحولات اخیر اوکراین و کریمه تاثیر زیادی بر افزایش چشمگیر محبوبیت وی در جامعه روسیه داشته است.   بر […]

به گزارش  بصیر به نقل از تسنیم ، نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات افکار عمومی روسیه که امروز منتشر شده حاکی از آن است که عملکرد پوتین در برگزاری بازی های المپیک زمستانی سوچی و تحولات اخیر اوکراین و کریمه تاثیر زیادی بر افزایش چشمگیر محبوبیت وی در جامعه روسیه داشته است.
 
بر اساس این گزارش این نظرسنجی که در روزهای اول و دوم مارس انجام شده نشان می دهد که بیش از ۶۷/۸ درصد مردم روسیه از عملکرد پوتین رضایت دارند. ۵۳ درصد مردم روسیه نیز اعلام کردند تحولات مربوط به اوکراین مهمترین اخبار طی هفته گذشته بوده است. برگزاری موفقیت آمیز المپیک سوچی عامل مهمی در ارتقای سطح محبوبیت پوتین در بین مردم روسیه داشته است.
 
نظرسنجی انجام شده در روزهای ۲۲ و ۲۳ فوریه نیز توسط این موسسه نشان داده بود که بیش از ۶۷/۷ درصد مردم روسیه از سیاست های پوتین حمایت می کنند. طی دو سال اخیر میزان محبوبیت پوتین بیش از ۶۰ درصد بوده است. میزان محبوبیت پوتین در ماه می ۲۰۱۲ میلادی پس از رسیدن مجدد وی به ریاست جمهوری به اوج خود رسیده بود و رکورد ۶۸/۸ درصدی را به جا گذاشت.
 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news