امروز : جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظر مسی درباره خداحافظی پویول

به گزارش بصیر به نقل از صدخبر، لیونل مسی از کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا که قرار است در پایان فصل جاری از آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا جدا شود تمجید و برای او در فصل بعدی زندگی حرفه‌ای‌اش آرزوی موفقیت کرد. مسی درباره پویول ۳۵ ساله که روز سه‌شنبه اعلام کرد فصل جاری به ۱۵ سال حضورش در ترکیب […]

به گزارش بصیر به نقل از صدخبر، لیونل مسی از کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا که قرار است در پایان فصل جاری از آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا جدا شود تمجید و برای او در فصل بعدی زندگی حرفه‌ای‌اش آرزوی موفقیت کرد.


مسی درباره پویول ۳۵ ساله که روز سه‌شنبه اعلام کرد فصل جاری به ۱۵ سال حضورش در ترکیب اصلی کاتالان‌ها پایان می‌دهد، گفت: تصمیمی که پویول گرفت تصمیمی است که احتمالاً زمان زیادی را برای فکر کردن به آن اختصاص داده است، چرا که اتخاذ چنین تصمیمی آسان نیست.

مسی افزود: اگر پویول چنین تصمیمی گرفته است به این دلیل است که کاملاً اطمینان دارد و متقاعد شده که زمان جدایی‌اش از بارسلونا فرا رسیده است. به هر حال غیبت او در اینجا واقعاً حس خواهد شد، چه در داخل و چه در خارج رختکن.

فوق ستاره خط حمله بارسلونا در خاتمه تصریح کرد: برای پویول در هر کاری که بعد از ترک بارسلونا می‌خواهد انجام دهد آرزوی موفقیت می‌کنم، چه بخواهد برای تیم دیگری بازی کند، چه کاری غیر از این انجام دهد. امیدوارم زندگی بر وفق مراد پویول پیش برود، چون لیاقتش را دارد. پویول یک انسان استثنایی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news