امروز : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصادف شدید زانتیا را تکه‌تکه کرد+ (تصاویر)

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، نیمه شب چهارشنبه یک خودروی زانتیا که در بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود به شدت با تیر چراغ برق تصادف کرد و دو جوان سرنشین آن مجروح شدند. ماموران آتشنشانی در ساعت ۳۳ دقیقه بامداد در حالی در صحنه حاضر شدند که به گفته شاهدان […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، نیمه شب چهارشنبه یک خودروی زانتیا که در بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود به شدت با تیر چراغ برق تصادف کرد و دو جوان سرنشین آن مجروح شدند. ماموران آتشنشانی در ساعت ۳۳ دقیقه بامداد در حالی در صحنه حاضر شدند که به گفته شاهدان زانتیا در مسیر شرق به غرب بزرگراه امام علی در حال حرکت بود که به علت نامعلومی ناگهان از مسیر اصلی منحرف شده و در زیرگذرامام علی به شدت با تیر برق حاشیه بزرگراه برخورد کرد.
خودرو بعد از چندین دور چرخیدن بر روی سقف، در بزرگراه متوقف شد. شدت برخورد به حدی بود که موتور خودرو از جا کنده شده و در فاصله ۲۰ متری آن پرتاب و اجزای دیگر خودرو در گوشه و کنار بزرگراه پراکنده شد.
سرنشین های این خودرو دو جوان حدودا ۲۲ ساله بودند که با کمک شاهدان حادثه از خودرو بیرون آمدند و برای معالجات راهی بیمارستان شدند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news