امروز : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قوچان‌نژاد ورزشکار سال ایران شد

به گزارش  بصیر به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در آخرین روزهای سال ۹۲، ایسنا اقدام به نظرسنجی برای انتخاب برترین ورزشکار سال در بین مخاطبان خود کرد که پس از دو هفته‌ بیش از ده هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند. در پایان این نظرسنجی، ۴۸٫۱۶ درصد از مخاطبان ایسنا “رضا قوچان […]

به گزارش  بصیر به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در آخرین روزهای سال ۹۲، ایسنا اقدام به نظرسنجی برای انتخاب برترین ورزشکار سال در بین مخاطبان خود کرد که پس از دو هفته‌ بیش از ده هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند.

در پایان این نظرسنجی، ۴۸٫۱۶ درصد از مخاطبان ایسنا “رضا قوچان نژاد” مهاجم تیم ملی ایران را به عنوان “برترین ورزشکار” سال رو به پایان انتخاب کردند.

 

به این ترتیب قوچان نژاد که نقش بسزایی در صعود تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل داشت در این نظرسنجی به عنوان برترین ورزشکار سال ایران انتخاب شد.

بعد از قوچان‌نژاد، سید محمد موسوی، بازیکن تیم ملی والیبال ایران که در لیگ جهانی عملکرد ممتازی از خود ارائه کرده بود با ۳۱٫۷۵ درصد آرا در رده دوم ایستاد.

از نگاه مخاطبان ایسنا، زهرا نعمتی ورزشکار معلول با کسب ۹٫۵۵ درصد آرا در رده سوم ایستاد و به ترتیب الهه منصوریان در رشته وشوو با ۴٫۲۲، حسن رحیمی در کشتی‌آزاد با ۳٫۹۷ و مهدی کامرانی بازیکن بسکتبال با ۲٫۳۷ درصدر آرا در رده‌های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news