امروز : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عشق آرزم به بسکتبال غیرقابل انکار است

بصیر، محمد مهدی آرزم متولد سال ۱۳۶۸ می باشد و بسکتبال را در سال ۱۳۸۷ زیر نظر حمید سرمدی در فریدونکنار آغاز کرد و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ کارت مربیگری و کارت داوری درجه ۳ شد و به طور رسمی مربیگیری را آغاز نمود و شاگردان زیادی را تربیت نمود. در حال حاضر […]

بصیر، محمد مهدی آرزم متولد سال ۱۳۶۸ می باشد و بسکتبال را در سال ۱۳۸۷ زیر نظر حمید سرمدی در فریدونکنار آغاز کرد و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ کارت مربیگری و کارت داوری درجه ۳ شد و به طور رسمی مربیگیری را آغاز نمود و شاگردان زیادی را تربیت نمود.

در حال حاضر مدرسه بسکتبال آرزم دارای ۴۰ دانش آموز در رده های مینی بسکتبال و نونهالان است. از شاگردان آرزم آقایان امیر رضا کریمی دعوت شده به اردوی تیم ملی، متین آقاجانپور و آریانا حسینی نیز در منتخب نونهالان و جوانان استان حضور داشته اند. دیدار دوستانهمدرسه بسکتبال آرزم با تیم بابل بهانه شد تا گفتگوی کوتاه با این مربی جوان و عاشق داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: عاشق بسکتبال هستم و این عشق را با هیچ چیز عوض نمی کنم، نبود امکانات و بودجه بزرگترین مشکل ماست که امیدواریم با درایت ریاست اداره ورزش و جوانان آقای قهرمان کلیج این مشکلات روز به روز کمتر گردد و در جهت پیشرفت بسکتبال گام برداریم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news