امروز : یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعدام فرمانده به دلیل نافرمانی از دستور+عکس

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، گروه تروریستی داعش یکی از فرماندهان مهم میدانی خود را به دلیل اختلاف در مورد تقسیم غنائم و تحویل ندادن این غنائم به سرکرده این گروه اعدام کرد. یک فرد نزدیک به این گروه‌های تندرو گفت: «عبدالله بزبز الحیاری» ۳۳ ساله که تابعیت اردنی داشت و […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، گروه تروریستی داعش یکی از فرماندهان مهم میدانی خود را به دلیل اختلاف در مورد تقسیم غنائم و تحویل ندادن این غنائم به سرکرده این گروه اعدام کرد.

یک فرد نزدیک به این گروه‌های تندرو گفت: «عبدالله بزبز الحیاری» ۳۳ ساله که تابعیت اردنی داشت و یکی از مهم‌ترین فرماندهان میدانی این گروه تروریستی و مسئول در آمدهای ناشی از غنائم در یکی از مناطق دیر الزور بود با حکم دو قاضی از سه قاضی دادگاه به اصطلاح شرعی این گروه، اعدام شد.

وی به اتهام نافرمانی از “ولی امر” یعنی «ابوبکر البغدادی» متهم شده بود و این اتهامی است که این گروه به آسانی از کنار آن نمی‌گذرد.

دادگاه داعش جرم این فرمانده داعشی را خودداری وی از انتقال غنائم به دست آمده به خزانه این گروه تروریستی دانسته و گفته بود وی خودسرانه این اموال را میان صد جنگجو تقسیم کرده بود و این مخالفت صریح با اوامر ولی امر(سرکرده) آنان محسوب می‌شود.

این گروه های تروریستی اموال مردم سوریه را غارت می کنند و آن را غنیمت جنگی می دانند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news