امروز : یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتون با پرواز اختصاصی به اصفهان سفر می‌کند

به گزارش بصیر به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، کاترین اشتون که هم‌اکنون در تهران به سر می‌برد، عصر امروز از طریق فرودگاه شهید بهشتی اصفهان وارد این شهر می‌شود. غلامرضا قائدی‌ها، مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره سفر اشتون به اصفهان اظهار کرد: قرار است وی عصر امروز […]

به گزارش بصیر به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، کاترین اشتون که هم‌اکنون در تهران به سر می‌برد، عصر امروز از طریق فرودگاه شهید بهشتی اصفهان وارد این شهر می‌شود.

غلامرضا قائدی‌ها، مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره سفر اشتون به اصفهان اظهار کرد: قرار است وی عصر امروز با پرواز اختصاصی راهی اصفهان شود.

وی پیرامون جزئیات و برنامه‌های این سفر افزود: حضور در ضیافت استاندار اصفهان و بازدید از اماکن تاریخی تنها برنامه سفر اشتون به اصفهان است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان پیرامون اینکه آیا اشتون در این دیدار در نشست خبری هم شرکت می‌کند، خاطرنشان کرد: هنوز از سوی تیم حفاظت وی، برنامه‌ای برای نشست خبری در اصفهان برنامه‌ریزی نشده است.

وی پیرامون زمان دقیق سفر وی به اصفهان و محل اقامت وی نیز گفت: ساعت دقیق سفر وی نیز مشخص نیست و او با پرواز اختصاصی به اصفهان می‌آید.

انتهای پیام/ آ

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news