امروز : یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهران‌تکانی پلیس از سارقان و مالخران

به گزارش بصیر به نقل از  خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار حسین ساجدی‌نیا صبح امروز در حاشیه عملیات دستگیری سارقان و مالخران خودرو، با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مردم، بحث سرقت داخل و لوازم خودرو بود، گفت: در یک عملیات کم‌سابقه طی پنج ساعت گذشته تعداد زیادی سارق و مالخر دستگیر شدند. […]

به گزارش بصیر به نقل از  خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار حسین ساجدی‌نیا صبح امروز در حاشیه عملیات دستگیری سارقان و مالخران خودرو، با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مردم، بحث سرقت داخل و لوازم خودرو بود، گفت: در یک عملیات کم‌سابقه طی پنج ساعت گذشته تعداد زیادی سارق و مالخر دستگیر شدند.

 

وی با بیان اینکه میزان اموال مکشوفه از این سارقان و مالخران بسیار زیاد است، گفت: در این عملیات تعداد ۱۸۴ سارق و مالخر دستگیر شدند که این افراد پس از تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار داده خواهند شد و امیدواریم قوه قضاییه به مانند همیشه برخورد سخت و قاطعی با این افراد داشته باشد.

 

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه عمده افراد دستگیر شده دارای سابقه هستند، گفت: این عملیات با کمک همه پایگاه‌ها و کلانتری‌های سراسر تهران در همه مناطق پایتخت اجرایی شد.

 

ساجدی‌نیا با بیان اینکه در حال حاضر بیشترین عملیات‌های پلیس با توجه به نزدیکی به ایام نوروز در حوزه برخورد با سارقان خرد است، گفت: در ۱۲ ماه اخیر ۱۰۱۵ باند در حوزه‌های مختلف منهدم شدند که بیشتر این باندها در حوزه سرقت خرد بوده است.

 

وی در مورد تمهیدات پلیس برای افزایش امنیت خریدهای عید، با اشاره به افزایش تعداد گشت‌های پیاده و خودرویی به خصوص در طول شب، گفت: سعی داریم که در حوزه ترافیکی نیز اقدامات موثری انجام دهیم.

 

رئیس پلیس پایتخت در مورد تامین امنیت تهران در ایام نوروز نیز، گفت: در دو سال اخیر بحث ایجاد ایستگاه‌های پلیس در مناطق تهران در دستور کار قرار گرفت که با توجه به احساس امنیتی که این ایستگاه‌ها ایجاد کرد، نوروز ۹۳ نیز برپایی این ایستگاه‌ها با قدرت و قوت ادامه خواهد داشت. همچنین از مراکز آموزشی نیز نیرو دعوت شد تا میزان امنیت در تهران افزایش یابد.

 

ساجدی‌نیا در مورد تمهیدات پلیس برای چهارشنبه آخر سال نیز افزود: کشفیات خوبی در این راستا انجام شده است که به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news