امروز : دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاکید سرلشکر صالحی بر لزوم بومی‌سازی تجهیزات دفاعی

به گزارش بصیر به نقل از  گروه دفاعی خبرگزرای تسنیم، سرلشکر عطاء الله صالحی فرمانده کل ارتش از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی، پژوهشی و کاربردی دانشگاه شهید ستاری بازدید کرد. وی در جریان این بازدید که امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی، فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان محسن دره باغی، معاون آماد و پشتیبانی […]

به گزارش بصیر به نقل از  گروه دفاعی خبرگزرای تسنیم، سرلشکر عطاء الله صالحی فرمانده کل ارتش از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی، پژوهشی و کاربردی دانشگاه شهید ستاری بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید که امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی، فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان محسن دره باغی، معاون آماد و پشتیبانی ارتش و امیر سرتیپ خلبان محمد بخشنده، فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری وی را همراهی می‌کردند، با ابراز خرسندی از توانایی های دانشجویان دانشگاه شهید ستاری گفت: سعی و تلاش اساتید و دانشجویان دانشگاه هوایی همچون گذشته می‌بایست مبتنی بر ایمان، تفکر، بروز خلاقیت و بومی سازی تجهیزات مورد نیاز در خدمت این نظام و در راستای منویات مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا (مدظله العالی) باشد.

فرمانده کل ارتش افزود: حفظ نیروهای نخبه موجود در ارتش به ویژه این دانشگاه، یکی از وظایف اصلی فرماندهان ارتش بوده و بکارگیری دانش اساتید و انتقال تجارب آنان به نسل جوان و آینده ساز نیز از نیازهای اساسی نیروهای مسلح است.

سرلشکر صالحی همچنین از فرماندهان و مسئولان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری خواست ضمن پیگیری ثبت اختراعات و ایده‌های مطرح شده در این نمایشگاه در ایجاد رابطه‌ای سازنده و تاثیرگذار میان دانشگاه های ارتش جمهوری اسلامی ایران و مراکز علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و صنعتی-دفاعی کشور تلاش کنند.

شایان ذکر است در نمایشگاه توانمندی های دانشگاه هوایی شهید ستاری، ابداعات، اختراعات، طرح ها و تجهیزات بومی سازی شده که برای نخستین بار در سطح کشور توسط اساتید و دانشجویان دانشکده های پرواز، هوا و فضا، علوم پایه و مهندسی تکنولوژی فرماندهی و کنترل هوایی صورت گرفته به نمایش درآمد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news