امروز : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۱:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعطیلی کارگروه معدن در دولت یازدهم صورت گرفت/ لزوم نجات کشور از مدیریت دولت کلنگی

به گزارش بصیر به نقل از بلاغ، نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با انتقاد از بی توجهی دولت به مشکلات واحدهای تولیدی حوزه صنعت و معدن، گفت: متاسفانه تعطیلی کارگروه صنعت و معدن استان ها در دولت یازدهم تدبیر و امید صورت گرفت. داریوش هندویی با انتقاد از سیاست های حمایتی دولت یازدهم […]

به گزارش بصیر به نقل از بلاغ، نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با انتقاد از بی توجهی دولت به مشکلات واحدهای تولیدی حوزه صنعت و معدن، گفت: متاسفانه تعطیلی کارگروه صنعت و معدن استان ها در دولت یازدهم تدبیر و امید صورت گرفت.

داریوش هندویی با انتقاد از سیاست های حمایتی دولت یازدهم گفت: حرف های سیاسی نمی زنیم و به هیچ جناحی وابستگی نداریم.

وی افزود: انتظار داریم که دولت ها وقتی کار خودشان را آغاز می کنند، نگاهی نیز به دولت گذشته داشته باشند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران از مسئولان خواست تا این کشور را از تبدیل به دولت کلنگی بیرون بیاورند.

هندویی با بیان اینکه در دولت گذشته کارگروه معدن و ستاد تسهیل واحدهای صنعتی در استانداری مازندران تشکیل می شد و استاندار اختیار کامل این جلسه را برعهده داشت، افزود: متاسفانه در دولت تدبیر و امید این کارگروه تعطیل شد.

وی بیان کرد: ما از استاندارمازندران توقع نداریم قانون بنویسد، اما انتظار داریم که هماهنگ کننده سه قوا و دستگاه های اجرای در استان باشد.

رئیس خانه صنعت و معدن مازندران با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی استان با مطالعه وارد جلسه شوند، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی مازندران در جلسات توجیه نیستند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news