امروز : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار با عوامل فتنه شرط سفر اشتون به ایران بود

به گزارش بصیر،مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر که خانم اشتون از قبل از سفر به ایران شرط کرده بود با فتنه‌گران دیدار خواهد داشت و طرف ایرانی این موضوع را پذیرفته بود، اظهار داشت: چرا […]

به گزارش بصیر،مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر که خانم اشتون از قبل از سفر به ایران شرط کرده بود با فتنه‌گران دیدار خواهد داشت و طرف ایرانی این موضوع را پذیرفته بود، اظهار داشت: چرا وزارت‌خارجه راستش را به مردم نمی‌گوید که شرط سفر خانم اشتون چه بوده است. همچنین از دولتی که خود را دولت راستگویان معرفی می‌کند توقع خلاف‌گویی نمی‌رود.

وی با تاکید بر اینکه وزارت‌خارجه صریحا به مردم بگوید که شرط سفر اشتون دیدار با عوامل فتنه بوده است، گفت: این دفعه چندم است که وزارت‌خارجه با بازی‌های سیاسی و روش‌های غیرمتعارف سعی می‌کند تقصیر این اتفاقات را به گردن نگیرد و از یک سو خود را مبرا نشان داده و از سوی دیگر هدف بخشی از دولت را که تطهیر و مصونیت‌بخشی به فتنه‌گران است دنبال کند؟

این نماینده مجلس ادامه داد: چرا وزارت‌خارجه با اینگونه اقدامات نسنجیده به مداخلات غربی‌ها در امور داخلی کشور، رسمیت می‌بخشد؟ این چه روشی است که وزارت‌خارجه در پیش گرفته و معلوم نیست چه کسی باید پاسخگو باشد.

بذرپاش با بیان اینکه آیا وزارت‌خارجه غربی‌ها را برای پیشبرد اهداف داخلی خود به کمک گرفته است؟ تاکید کرد: پاسخ این است که خانم اشتون قبل از سفر به ایران شرط سفرش را ملاقات با چنین افرادی معین می‌کند و تا از طرف ایرانی قول نگرفته سفرش را قطعی نمی‌کند. بازهم بگوییم که انشاءالله گربه است!

وی افزود: وصف ما مانند کسی شده که مغازه‌ای را سرقت می‌کرده و فردی از او پرسید چه می‌کنی و دزد گفت نی می‌زنم. آن فرد گفت چرا صدا ندارد و دزد گفت صدایش را فردا می‌شنوید. صدای اینگونه سیاست‌ خارجه که فرسنگ‌ها با سیاست خارجه خمینی کبیر فاصله دارد فردا در می‌آید و مشخص می‌شود که ملت ایران چه میزان ضرر کرده‌اند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news