امروز : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخواست پرویز پرستویی از مردم

به گزارش بصیر به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا،، شب گذشته دوشنبه ۱۹ اسفند ماه در برنامه «نود» گزارشی از ۵ سرباز ربوده شده ایرانی که در مرز شرقی کشور به اسارت گرفته شده‌اند، پخش کرد. پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون پشت خط برنامه نود آمد و صحبت‌هایی درباره آزادی این ۵ سرباز […]

به گزارش بصیر به نقل از  شبکه اطلاع رسانی دانا،، شب گذشته دوشنبه ۱۹ اسفند ماه در برنامه «نود» گزارشی از ۵ سرباز ربوده شده ایرانی که در مرز شرقی کشور به اسارت گرفته شده‌اند، پخش کرد.

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون پشت خط برنامه نود آمد و صحبت‌هایی درباره آزادی این ۵ سرباز داشت.

وی گفت: ملت ایران همیشه در صحنه بوده‌اند چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه موارد مختلف دیگر. با توجه به اینکه تیم ملی کشتی ایران درباره آزادی این سربازان فعالیتی انجام داده‌ و اینکه برخی هنرمندان هم کمپینی را تشکیل داده‌اند، از ملت ایران به عنوان کوچکترین فرد می‌خواهم کمپین آزادی سربازان ایرانی را در این سایت امضا کنند تا موجبات آزادی این ۵ سرباز ایرانی در این شب عید فراهم شود و ما بتوانیم صدایمان را به سازمان ملل و آقای بان‌کی‌مون برسانیم.

پرستویی در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد که برای امضا کمپین آزادی سربازان ایرانی در این سایت فقط تا پنج‌شنبه ۲۲ اسفند ماه فرصت باقی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news