امروز : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر سرمایه دار، «آنکه ندارد» را درک می‌کند؟! /ندارها از جاده قدیم بروند!

به گزارش بصیر به نقل از بلاغ، الف با انتشار این مطلب می‌افزاید صدای مردم پردیس، رودهن، بومهن، دماوند و… به اعتراض بلند شده است؛ خبرنگار از وزیر راه علت را جویا می‌شود اما وزیر می‌گوید آنکه دارد از آزادراه تردد کند و آنکه ندارد، از جاده قدیم رفت‌‌و آمد کند! یعنی «آنکه ندارد»، چون ندارد، […]

به گزارش بصیر به نقل از بلاغ، الف با انتشار این مطلب می‌افزاید صدای مردم پردیس، رودهن، بومهن، دماوند و… به اعتراض بلند شده است؛ خبرنگار از وزیر راه علت را جویا می‌شود اما وزیر می‌گوید آنکه دارد از آزادراه تردد کند و آنکه ندارد، از جاده قدیم رفت‌‌و آمد کند! یعنی «آنکه ندارد»، چون ندارد، باید بمیرد؟! زندگی فقط برای «آنکه دارد» هاست؟! یعنی دولت وظیفه ندارد به «آنکه ندارد»‌ها کمک کند؟! اصلا مگر وزیری که سرمایه میلیاردی دارد، «آنکه ندارد» را درک می‌کند؟!


الف می‌نویسد: این وزیر همانی است که چندی پیش خط قرمزی روی مسکن مهر کشید و مهر خود را از مردم دریغ کرد و در عین حال هم گفت مردم خودشان پس‌انداز کنند تا صاحب‌ خانه شوند. اصلا این آقا تا به حال طعم اجاره‌نشینی را چشیده است که بداند مسکن مهر چه خدمتی به بی‌خانمان‌ها کرد؟! اصلا مگر یک وزیر باید مردم را درک کند؟!

البته این جماعت دفعه اول نیست که اینگونه مردم‌داری سرمایه‌داری را به نمایش می‌گذارند! پیش‌تر هم بزرگان این جماعت گفته بودند که هرکس زیر فلان رقم درآمد دارد، باید از تهران برود.

قبل‌ترش هم می‌گفتند اشکالی ندارد عده‌ای از مردم یعنی همان «آنکه ندارد»‌ها زیر چرخ‌های اقتصاد له شوند. وقتی رای می‌خواهیم، «مردم مردم» می‌کنیم و وقتی رای می‌آوریم…

یادآور می‌شود برخی گرانی‌های مشابه در زمینه تعرفه قیمت گاز و برق نیز اعمال شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news