امروز : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرکل: روسیه شبه جزیره کریمه را ضمیمه خاک خود کرده است

به گزارش بصیر به نقل از  گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان در سخنانی در حضور نمایندگان محافظه کار آلمان گفت: «روسیه در حال حاضر کریمه را به سرقت برده است. می توان گفت روسیه این منطقه را ضمیمه خاک خود کرده است.» به گفته یکی از اعضای حزب محافظه کار […]

به گزارش بصیر به نقل از  گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان در سخنانی در حضور نمایندگان محافظه کار آلمان گفت: «روسیه در حال حاضر کریمه را به سرقت برده است. می توان گفت روسیه این منطقه را ضمیمه خاک خود کرده است.»

به گفته یکی از اعضای حزب محافظه کار آلمان که نخواست نامش فاش شود، مرکل همچنین گفت: «نباید به روسیه اجازه داد اقداماتش در کریمه را ادامه دهد. رویکردی سه جانبه مبتنی بر حمایت از اوکراین، ادامه رایزنی ها با مسکو و همزمان اتخاذ موضعی قاطعانه در قبال کرملین از جمله اعمال تحریم ها، ضرورت دارد.»

مرکل که بزرگ شده آلمان شرقی کمونیستی است و به زبان روسی نیز تکلم می کند، گفت وگوهای تلفنی با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه درباره بحران اوکراین انجام داده است.

صدر اعظم آلمان به پوتین گفته است مداخله (در کریمه) ناقض قوانین بین المللی است و همچنین همه پرسی که قرار است روز یکشنبه آینده درباره استقلال این منطقه صورت گیرد، «غیر قانونی» است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news