امروز : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماجدی: از گریه بازیکنان اشک من هم درآمد؛ حال همه ما خراب است

به گزارش بصیر: میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل الریان قطر عنوان کرد: بد بازی نکردیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. متاسفانه بدشانسی گریبانگیر تیم ما شده است. همه دیدند که یک توپ روی دروازه استقلال آمد و همان توپ وارد دروازه شد. وی که […]

به گزارش بصیر:

میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل الریان قطر عنوان کرد: بد بازی نکردیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. متاسفانه بدشانسی گریبانگیر تیم ما شده است. همه دیدند که یک توپ روی دروازه استقلال آمد و همان توپ وارد دروازه شد.

وی که به شدت از شکست مقابل الریان ناراحت بود، افزود: حال همه ما بد است و نمی‌دانیم چه چیزی باید بگوییم. چطور ممکن است این همه موقعیت داشته باشیم ولی هیچ کدام وارد دروازه نشوند؟

سرپرست تیم استقلال در مورد اشتباه مهدی رحمتی در این دیدار تصریح کرد: رحمتی بارها در این فصل برای استقلال پنالتی‌های حساسی گرفته و تیم را از شکست نجات داده است. نباید شکست را گردن رحمتی انداخت و او را مقصر دانست چون در فوتبال از این اتفاقات زیاد می‌افتد. 

ماجدی با اشاره به ناراحتی بازیکنان در رختکن گفت: برخی بازیکنان در رختکن اشک می‌ریختند و حتی از گریه آنها اشک من هم در آمده بود. فتح‌الله‌زاده در رختکن با بازیکنان صحبت و به آنها دلداری داد. بازیکنان واقعا زحمت خود را کشیدند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news