امروز : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله منافقین به مردم فرانسه

به گزارش  بصیر به نقل از پرس تی وی، گروهی فرانسوی «انجمن صلح» که اخیرا تظاهراتی در اعتراض به حضور گروهک منافقین در فرانسه برپا کرده بود، در طی برگزاری تظاهرات، مورد حمله اعضای این سازمان تروریستی قرار گرفته است. انجمن صلح فرانسه در راستای آگاه سازی مردم در رابطه با فرقه هایی که در […]

به گزارش  بصیر به نقل از پرس تی وی، گروهی فرانسوی «انجمن صلح» که اخیرا تظاهراتی در اعتراض به حضور گروهک منافقین در فرانسه برپا کرده بود، در طی برگزاری تظاهرات، مورد حمله اعضای این سازمان تروریستی قرار گرفته است. انجمن صلح فرانسه در راستای آگاه سازی مردم در رابطه با فرقه هایی که در سابقه آن ها اعمال خشونت بار مشاهده می گردد فعالیت می کند.
 
هِنوِر دوس سانتوس، یکی از اعضای انجمن صلح، در رابطه با حمله منافقین به تظاهر کنندگان می گوید: اعضای سازمان مجاهدین خلق به سمت ما آمدند و تلاش نمودند تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند. همچنین آن ها سعی کردند پرچم ما را برده و لباس هایمان را پاره کنند و اعمالی انجام دادند که توهین آمیز بود.
 
یکی دیگر از اعضای این انجمن به نام فرانکو فیلیپه در رابطه با این حمله گفت: آن ها حتی ما را تا خانه هایمان تعقیب کردند. به مدت ۴۵ دقیقه به ما توهین کرده، مورد تهدید قرارمان داده و از چهره هایمان عکس می گرفتند و در نهایت با دخالت پلیس دست از کارشان برداشتند.
 
انجمن صلح فرانسه به مطالعه در رابطه با فرقه ها پرداخته و تلاش می کند تا با آگاهی بخشی مردم از پیوستن آن ها به فرقه ها و نابودی زندگی هایشان جلوگیری نماید. با توجه به اینکه گروهک منافقین از افرادی ایرانی تشکیل شده که در زمان جنگ تحمیلی دوشادوش عراق بر علیه ایران جنگیدند، تعدادی از مردم فرانسه از سابقه خشونت بار آنان آگاه هستند. اما انجمن صلح معتقد است بسیاری از فرانسویان در رابطه با این سازمان در جهل و تاریکی نگه داشته شده اند.
 
هنور دوس سانتوس می گوید: با افراد زیادی ملاقات کردیم تا متوجه شویم چرا این تعداد از اعضای مجاهدین خلق در شهر اورسورواز حضور دارند؟ چرا آن ها در اینجا صاحب پناهگاه هستند؟ چرا آن ها برای شهر این مقدار ویژه و صاحب اهمیت هستند؟ من فکر می کنم آن ها حقیقت را نمی گویند. آن ها حقیقت را به مردم نمی گویند.
 
علی رغم پیدا شدن گورهای دسته جمعی در پادگان اشرف و کشتار دسته جمعی کردهای عراق توسط این گروهک و همچنین ترور شهروندان و مسئولین ایرانی، گروهک منافقین همچنان در میان سیاست مداران رده بالای فرانسوی دوستان نزدیکی دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news