امروز : پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ - ۸:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موتوری که ازفریدونکنار طی الارض کرد

به گزارش بصیر، در یک اتفاق نادر و جالب در شهرستان فریدونکنار فردی که برای گرفتن خلافی موتور خود به پلیس ۱۰+ مراجعه می کند با قبض جریمه ای رو به رو می شود که سه تخلف ثبت شده در آن حیرت وی را بر می انگیزد. به گزارش خبرنگار ما، تخلف اول مربوط به […]

به گزارش بصیر، در یک اتفاق نادر و جالب در شهرستان فریدونکنار فردی که برای گرفتن خلافی موتور خود به پلیس ۱۰+ مراجعه می کند با قبض جریمه ای رو به رو می شود که سه تخلف ثبت شده در آن حیرت وی را بر می انگیزد.

DSCN9901

به گزارش خبرنگار ما، تخلف اول مربوط به شهرستان فرد مورد نظر و دو تخلف دیگر در یک روز و در یک ساعت درخیابان امام شهرستان بهشهر و شرح تخلف عدم توجه به اخطار و تذکر پلیس و مورد دوم عبور از محل ممنوع و ورود ممنوع بوده است و نحوهتحویل دوبرگی قید شده است.

نکته جالب اینجاست که این فرد، فروشنده یک فروشگاه کفش در پاساژ قائم (عج) شهرستان فریدونکنار می باشد و هرگز حتی به شهرستان بابلسر نیز با اینموتور طی طریق نکرده است.

بر اساس برگه ای که پلیس ۱۰+در خلافی وسیله نقلیه این فرد ذکر کرده است ساعت اعمال جریمه ۱۲:۲۵ دقیقه می باشد، این در حالی است که این فرد در این ساعت مشغول جمع نمودن بساط فروشگاه خود می باشد.

123

در گفتگویی که خبرنگار ما با این فرد انجام داد، وی ضمن ابراز شگفتی از این موضوع گفت: مبلغ یکصد هزار تومان در مجموع باید به عنوان جریمه پرداخت نمایم در حالیکه از ۴۰ هزار تومان آن کاملا بی خبرم.

وی افزود: با توجه به اینکه بر اساس قانون باید برای احقاق حق خود به شهرستان بهشهر بروم همین مبلغ باید هزینه گردد تا معلوم شود این امر صحت دارد یا خیر و در ضمن اصلا معلوم نیست که این مبلغ بخشیده شود یا نه.

 

به هر حال انتظار می رود این قشر زحمتکش که در گرما و سرما به مردم خدمات می دهند رعایت انصاف را نیز در حق مردم بنمایند. 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news