امروز : پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۹۲ روز تا جام جهانی

به گزارش بصیر، جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ۹۲ روز دیگر آغاز می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند. سایت فیفا در فاصله ۹۲ روز تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اقدام به روز شمار این رقابت‌ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روز باقی‌مانده، […]

به گزارش بصیر، جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ۹۲ روز دیگر آغاز می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند.

سایت فیفا در فاصله ۹۲ روز تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اقدام به روز شمار این رقابت‌ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روز باقی‌مانده، یک واقعه مربوط به جام جهانی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

پله تنها بازیکن تاریخ است که موفق شده ۳ بار در سال های ۱۹۵۸، ۱۹۶۲ و ۱۹۷۰ همراه برزیل به قهرمانی در جام جهانی برسد. اسطوره فوتبال برزیل طی دوران خود به عنوان بازیکن موفق شد ۹۲ بازی ملی همراه برزیل انجام دهد و در این مدت موفق شد ۷۷ گل به ثمر برساند. او همچنین گلزن‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل نیز محسوب می‌شود. نزدیک ترین تعقیب‌کننده پله در این زمینه، رونالدو است که ۱۵ گل کمتر از پله به ثمر رسانده است.

 

منبع: صدخبر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news