امروز : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابوجهل به هلاکت رسید+عکس

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، نیروهای ارتش سوریه در جنگ علیه تروریست‌های تکفیری در روز گذشته در منطقه یبرود در ۷۶ کیلومتری شمال دمشق، پایتخت این کشور، به پیشرفت‌هایی دست پیدا کردند. ارتش سوریه اعلام کرد که در عملیات صبح امروز ـ پنجشنبه ۲۲ اسفندماه ـ سرکرده گروه ترویستی «ابدال الشام» […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، نیروهای ارتش سوریه در جنگ علیه تروریست‌های تکفیری در روز گذشته در منطقه یبرود در ۷۶ کیلومتری شمال دمشق، پایتخت این کشور، به پیشرفت‌هایی دست پیدا کردند.

ارتش سوریه اعلام کرد که در عملیات صبح امروز ـ پنجشنبه ۲۲ اسفندماه ـ سرکرده گروه ترویستی «ابدال الشام» توسط نیروهای ارتش و مقاومت اسلامی به هلاکت رسیده است.

این سرکرده تکفیری که «فواز الداری» نام دارد صبح امروز در کمین نیروهای مقاومت و در منطقه یبرود به درک واصل شد.

شایان ذکر است که چندی پیش شبکه های اجتماعی وابسته به تروریستهای سوریه برای نخستین بار عکسی فواز الداری منتشر کردند که در بین تروریست‌ها به وی لقب “ابوجهل” انقلاب سوریه داده اند!.

نیروهای ارتش سوریه همچنین حمایت نیروهای حزب‌الله لبنان موفق شدند کنترل مزارع حاشیه شمالی منطقه یبرود، یکی از آخرین پایگاه‌های اصلی شبه‌نظامیان در نزدیکی مرز لبنان، را به طور کامل در دست بگیرند.

ناآرامی‌های خونین از سال ۲۰۱۱ گریبان‌گیر سوریه است. به گفته برخی منابع حدود ۱۳۰ هزار نفر در این درگیری‌ها که با تحریک شبه‌نظامیان مورد حمایت غرب صورت می‌گیرد کشته و میلیون‌ها نفر نیز آواره شده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها، غرب و هم‌پیمانان منطقه‌ای آن به ویژه قطر، عربستان سعودی و ترکیه از شبه‌نظامیان سوریه حمایت می‌کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news