امروز : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باند ۱۵ نفری سرقت خودرو و موتورسیکلت در مازندران متلاشی شد

  به گزارش بصیر: سرهنگ ˈ محمدصادق پهلوان ˈ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : عوامل پلیس آگاهی و ماموران کلانتری های ۱۱ و ۱۲ فرماندهی انتطامی آمل در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت خودرو و قطعات آن در سطح این شهرستان ، شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود […]

 

به گزارش بصیر:

سرهنگ ˈ محمدصادق پهلوان ˈ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : عوامل پلیس آگاهی و ماموران کلانتری های ۱۱ و ۱۲ فرماندهی انتطامی آمل در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت خودرو و قطعات آن در سطح این شهرستان ، شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : با بررسی های به عمل آمده و کشف تعدادی خودروی اوراق شده که بدون صاحب در نقاط خارج از محدوده شهری رها شده بود ، تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

فرمانده انتظامی آمل گفت : ماموران پلیس آگاهی در ادامه با انجام گشت های محسوس و نامحسوس و همچنین تعقیب و مراقبت ، برخی از سارقان سابقه دار را شناسایی کردند که یک باند سرقت خودرو تشکیل داده بودند.

سرهنگ پهلوان اضافه کرد : ماموران با انجام تحقیقات بیشتر ۱۵ نفره از اعضای این باند را به همراه ۲۶ دستگاه خودوری سواری ، ۲۲دستگاه موتورسیکلت و ۳۵ قطعه ازقطعات خودروهای سرقت شده در شهرهای مازندران توقیف کردند.

وی ادامه داد : با تلاش ماموران انتظامی آمل همه عوامل این شبکه سرقت خودرویی دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی وسپس با صدور قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی آمل گفت : ۱۰ دستگاه خودرو پس از شناسایی تحویل مالباختگان شد و بقیه وسایط نقلیه نیز با مراجعه صاحبان آنها در محل اداره آگاهی شهرستان، تحویل داده خواهد شد.

سرهنگ پهلوان به صاحبان خودرو و وسایط نقلیه سواری توصیه کرد هنگام خارج شدن از خودرو از خاموش بودن و رعایت نکات امنیتی خودرو اطمینان یابند.ک/۳

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news