امروز : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پخش سریال طنز نوروز تا شب شهادت حضرت زهرا (س)ادامه دارد

به گزارش بصیر به نقل از فرهنگ نیوز ، مجموعه طنز «روزای بد به در» قرار است در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای به روی آتن شبکه سه برود و قسمت اول آن پنجشنبه ۲۹ اسفند و طبیعی است قسمت آخر آن  ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۳ که مصادف است با شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام […]

به گزارش بصیر به نقل از فرهنگ نیوز ، مجموعه طنز «روزای بد به در» قرار است در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای به روی آتن شبکه سه برود و قسمت اول آن پنجشنبه ۲۹ اسفند و طبیعی است قسمت آخر آن  ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۳ که مصادف است با شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پخش خواهد شد.

این سریال داستان زندگی سرایداری را روایت می کند که پس از ۳۰ سال فعالیت در آستانه بازنشستگی قرار دارد و تصمیم به جا به جایی می گیرد. فرزند او در آستانه ازدواج است و قرار بوده مراسم عروسی او را در مدرسه بگیرند. در این میان ماجراهایی برای وی و خانواده اش پیش می آید.

لازم به ذکر است تلویزیون در نوروز ۹۳ قصد دارد چهار مجموعه نمایشی را از شبکه‌های خود به روی آنتن ببرد که همگی از فضایی طنز برخوردارند این در صورتی است که تقارن ایام فاطمیه (س) و عید نوروز و حفظ حرمت فاطمیه در زمان پخش اکثر این سریال ها لحاظ نشده است.

«پایتخت ۳»، «خوب، بد، زشت»، «روزهای بد در» و «ما فرشته نیستیم» عنوان سریال‌های طنز نوروزی تلویزیون در سال ۹۳ است که به ترتیب از شبکه‌های یک تا تهران پخش می‌شوند .

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news