امروز : جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هم سویی بان کی مون با مقامات رژیم صهیونیستی

به گزارش بصیر به نقل از رجانیوز، دبیر کل سازمان ملل و وزارت خارجه آمریکا شب گذشته حملات راکتی نیروهای مقاومت به مواضع رژیم‌صهیونیستی را که در پاسخ به شهادت سه فلسطینی صورت گرفت، محکوم کرده‌اند.   شب گذشته نیروهای جهاد اسلامی در پاسخ به تیراندازی نیروهای رژیم‌صهیونیستی به فلسطینی‌ها که در چند روز اخیر […]

به گزارش بصیر به نقل از رجانیوز، دبیر کل سازمان ملل و وزارت خارجه آمریکا شب گذشته حملات راکتی نیروهای مقاومت به مواضع رژیم‌صهیونیستی را که در پاسخ به شهادت سه فلسطینی صورت گرفت، محکوم کرده‌اند.
 
شب گذشته نیروهای جهاد اسلامی در پاسخ به تیراندازی نیروهای رژیم‌صهیونیستی به فلسطینی‌ها که در چند روز اخیر به کشته سه نفر منجر شده، ده‌ها موشک را به سمت مناطق جنوبی فلسطینی اشغالی شلیک کردند.
 
اندکی بعد از این حملات، دفتر رسانه‌ای «بان‌کی‌مون» با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که دبیر کل سازمان ملل با «شدیدترین لحن ممکن» حملات راکتی به اسرائیل را محکوم می‌کند.
 
در همین حال، وزارت خارجه آمریکا هم بیانیه‌ای مشابه صادر کرده و نوشته است: «ایالات متحده با شدیدترین لحن ممکن حملات راکتی امروز توسط تروریست‌های مستقر در نوار غزه به اسرائیل را محکوم می‌کند.»
 
این بیانیه همچنین بر حق اسرائیل برای «دفاع از خود» و پاسخگویی به این حملات تأکید کرده است. ساعتی بعد از این بیانیه بود که جنگنده‌های رژیم‌صهیونیستی با حمله به نوار غزه، ده‌ها نقطه را هدف حملات خود قرار دادند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news