امروز : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقوع درگیری میان گروه‌های تروریستی در “یبرود”

به گزارش بصیر به نقل از  گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، برخی از کارشناسان نظامی در سوریه اعلام کردند که آزادسازی کامل شهر “یبرود” با توجه به اختلافات موجود میان گروه‌های تروریستی مختلف و پیشروی ارتش سوریه با پشتیبانی نیروهای حزب الله بسیار نزدیک است. “علی مقصود” یکی از کارشناسان نظامی سوری در گفتگو […]

جبهه النصره

به گزارش بصیر به نقل از  گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، برخی از کارشناسان نظامی در سوریه اعلام کردند که آزادسازی کامل شهر “یبرود” با توجه به اختلافات موجود میان گروه‌های تروریستی مختلف و پیشروی ارتش سوریه با پشتیبانی نیروهای حزب الله بسیار نزدیک است.

“علی مقصود” یکی از کارشناسان نظامی سوری در گفتگو با شبکه المنار تاکید کرد که همزمان با پیشروی ارتش سوریه در شهر “یبرود” درگیری‌هایی میان گروه‌های تروریستی مختلف همچون “احرار القلمون” و “جبهه النصره” در نزدیکی منطقه “فلیطه” پیش آمده است.

این درگیری‌ها پس از آن به وقوع پیوسته است که “جبهه النصره” با بستن مسیر باقیمانده برای خروج تروریست‌ها از یبرود سعی دارد تا مانع از فرار گروه‌های تروریستی مختلف از این شهر شود.

“مقصود” تاکید کرد که گروه‌های تروریستی مختلف پس از مشاهده پیشروی سریع ارتش سوریه با پشتیبانی نیروهای حزب الله و درهم شکسته شدن خطوط دفاعی خود تصمیم به فرار از “یبرود” را گرفته اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1