امروز : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جهانبخش: حضورم در منچستریونایتد را جدی نگرفتم اما دست یافتنی است

به گزارش بصیر به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یکی از رسانه‌های خارجی نوشته بود که باشگاه منچستریونایتد علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم نایمخن هلند را زیر نظر گرفته است. خودش می‌گوید این موضوع در حد حرف هم برای او افتخاری محسوب می‌شود و البته رسیدن به یکی از بهترین تیم‌های دنیا را دست […]

علیرضا جهانبخش

به گزارش بصیر به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یکی از رسانه‌های خارجی نوشته بود که باشگاه منچستریونایتد علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم نایمخن هلند را زیر نظر گرفته است. خودش می‌گوید این موضوع در حد حرف هم برای او افتخاری محسوب می‌شود و البته رسیدن به یکی از بهترین تیم‌های دنیا را دست یافتنی می‌داند.

جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در این باره صحبت کرده است.

تسنیم: یکی از رسانه‌های خارجی نوشته بود منچستریونایتد تو را زیر نظر دارد. درباره این موضوع صحبت جدی با تو، باشگاه نایمخن یا مدیربرنامه‌هایت شده است؟

من هم فقط این موضوع را در رسانه‌ها دیدم و آن را از مدیربرنامه‌هایم جویا شدم که با او هم صحبتی نشده و باشگاه هم چیزی به من نگفته است. بالاخره شرایط خاصی است و اولین سال حضورم در نایمخن را سپری می‌کنم. قرارداد ۳ ساله با این باشگاه دارم و به همین دلیل هنوز از جدا شدن و پیوستن به تیم جدیدی صحبت نکرده‌ام. درباره خبر منچستریونایتد باید بگویم برای خودم خیلی جالب بود که در سایت‌ها دیدم و دوستانم با من در این باره صحبت کردند. بودن چنین صحبت‌هایی خیلی خوب است و حتی اگر درباره آدم صحبت هم شود یک حس خوب دارد اما خودم این موضوع و صحبت حضورم در منچستریونایتد را جدی نگرفتم.

تسنیم:چرا جدی نگرفتی؟

ما جام جهانی را در پیش داریم و این مسابقات بسیار مهم‌تر است که بعد از آن و با توجه به عملکردم می‌تواند هر شرایطی به وجود بیاید. من معتقدم انسان باید مرحله به مرحله پیش برود و گام‌هایش را کوتاه و آهسته بردارد تا اینکه بخواهد یک دفعه ۱۰ پله را طی کند و زود هم متوقف شود.

تسنیم: وقتی چنین صحبتی درباره بازیکنی شود و پیشنهادی از منچستریونایتد داشته باشد، بسیار هیجان انگیز است. پیش آمدن چنین موضوعی به انگیزه‌هایت هم اضافه می‌کند؟

مطمئناً انگیزه خیلی خوبی است حتی اگر در حد صحبت کردن باشد. برای خودم خیلی خوب است اما از سوی دیگر کارم را سخت‌تر می‌کند تا کیفیتم را بالاتر ببرم و تلاشم را بیشتر کنم. مطمئن باشید همیشه تلاشم را می‌کنم که به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنم.

تسنیم: خودت بازی در لیگ برتر انگلیس و بازی در منچستریونایتد را دوست داری یا حضور در لیگ دیگری هدفت است؟

این موضوعی است که تا به حال به آن فکر نکرده‌ام.

تسنیم: این موضوع برای خودت آرزوست یا هدفی دست یافتنی؟

آرزو ۲ شرایط دارد. یکی آرزو می‌کند و هیچ تلاشی برای رسیدن به آرزویش نمی‌کند و خواسته‌ای هم ندارد اما برخی آرزو و برای رسیدنش تلاش می‌کنند. رسیدن به تیم‌های بزرگ دنیا آرزوی دست نیافتنی نیست و من من آنها را دست یافتنی می‌بینم. اگر کسی چیزی را بخواهد و برای آن تلاش کند، مطمئنا می‌تواند آن را به دست بیاورد.

من هم تلاش می‌کنم به موفقیت‌های بزرگ برسم که این هم برای خودم خوب است و هم باید تلاش کنم نماینده شایسته‌ای از ایران باشم. این مسئله مهم‌تر است چون در شرایطی که ما به جام جهانی رفتیم این موضوع می‌تواند شانس بازیکنان کشورمان را هم افزایش دهد و به همین دلیل سعی می‌کنم نماینده خوبی از ایران باشم. رسیدن به منچستریونایتد را دست یافتنی می‌بینم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news