امروز : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمربی نیجریه: ایران می‌تواند خطرناک باشد، نباید آنها را دست‌کم بگیریم

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری تسنیم، تیم ملی نیجریه در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با ایران، آرژانتین و بوسنی‌وهرزگوین همگروه است. عقاب‌ها در نخستین بازی خود در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد ۹۳) در شهر کوریتیبا به مصاف ایران می‌روند و پس از رویارویی با شاگردان کارلوس کی‌روش باید با بوسنی […]

استفان کشی

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری تسنیم، تیم ملی نیجریه در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با ایران، آرژانتین و بوسنی‌وهرزگوین همگروه است. عقاب‌ها در نخستین بازی خود در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد ۹۳) در شهر کوریتیبا به مصاف ایران می‌روند و پس از رویارویی با شاگردان کارلوس کی‌روش باید با بوسنی و آرژانتین بازی کنند.

استفان کِشی، سرمربی نیجریه گفت: رقابت‌های جام جهانی بزرگترین صحنه فوتبالی جهان است و ما هم انتظار رقابت‌های سخت و جدی را داریم. به طور حتم این مسابقات محکی خوب برای شخصیت تمامی تیم‌های حاضر در این تورنمنت است و پیام من به بازیکنانم همانطور که همیشه گفته‌ام این است که باید تمرکز خودشان را بالاتر ببرند و وقتی تحت شرایط دشوار قرار گرفتند نباید دست از مقابله بردارند.

سرمربی ۵۲ ساله نیجریه با تأکید بر اینکه نباید در جام جهانی هیچ تیمی را دست‌کم گرفت، اظهار داشت: ایران می‌تواند تیمی خطرناک باشد اگر با حوصله و دقت بیشتری مقابل ما بازی کند. باید برابر ایران با همان جدیتی که مقابل آرژانتین و بوسنی بازی خواهیم کرد، به میدان برویم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news