امروز : سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جایزه باروت خیس به “تاریا کرونبرگ” و “کاترین اشتون” رسید

به گزارش بصیر،  هیئت داوران دومین جایزه بین المللی باروت خیس ضمن انتشار بیانیه ای، خانم “تاریا کرونبرگ”، رئیس هیئت پارلمان فرمایشی اروپا و خانم “کاترین مارگریت اشتون” نماینده درباره رژیم سلطنتی انگیس در اتحادیه اروپا را دریافت کننده جایزه بین المللی باروت خیس معرفی نمودند.  در این بیانیه آمده است: بسمه تعالی همیشه در میان […]

به گزارش بصیر،  هیئت داوران دومین جایزه بین المللی باروت خیس ضمن انتشار بیانیه ای، خانم “تاریا کرونبرگ”، رئیس هیئت پارلمان فرمایشی اروپا و خانم “کاترین مارگریت اشتون” نماینده درباره رژیم سلطنتی انگیس در اتحادیه اروپا را دریافت کننده جایزه بین المللی باروت خیس معرفی نمودند.

 در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

همیشه در میان دشمنان حقیقت هستند کسانی که از شدت کینه و عداوت از سر نادانی و بی خردی تعادل خود را از دست می دهند و دست به اعمالی می زنند که ناخواسته پرده های تزویر را کنار می­زند و جبهه باطل را رسواتر و آنها را شرمنده­تر می­کند.

کسانی که ماشه­ی سلاح خود را به سوی مظلومان می­چکانند غافل از آنکه حنای تزویر آنان نزد مردم رنگی ندارد و با باروت خیس گلوله ای شلیک نمی شود بلکه چهره واقعی ظالمان متجاوز آنان آشکارتر می­شود. جایزه باروت خیس راهیان نور متعلق به اینهاست.

در سال های اخیر که استکبار جهانی و جبهه زور و ظلم و تجاورز به آخر خط رسیده و در مواجهه با جبهه مظلومان و مستضعفان به پا خواسته مستاصل شده است. مستکبرانی که از فرط استیصال و ناچاری چنین رفتاری را از خودشان نشان می دهند، کم نیستند.

زورگویانی که پس از سالها استعمار و ظلم و آدم کشی در محاصره بیداری ملت­ها قرار گرفته اند و خود را در معرض اضمحلال می بینند برای نجات خود از نابودی کامل به سان غریقی که برای نجات خود که به هر خار و خاشاک روی آب چنگ می­زند برای خاموش کردن شعله انقلاب ملت­ها و سرکوب جمهوری اسلامی ایران بعنوان قلب تپنده این بیداری به هر موجود ناچیزی متوسل می­شوند. از همین روست که با فراخوان اعلام نظر برای نامزدی این جایزه، با انبوه اسامی پیشنهادی توسط مردم مواجه شدیم و مردم اسامی متعددی از سران کشورهای زورگو را برای دریافت این جایزه نامزد کردند. هیئت انتخاب از میان اسامی متعدد، افرادی را که اقدام چشمگیرتری در رسوایی استکبار داشتند جهت گزینش به هیئت داوران معرفی نمود که نتایج بررسی هیئت داوران بشرح زیر اعلام می گردد.

دو نفر از افراد پیشنهادی از سران رژیم صهیونیستی بودند. از آنجا که این رژیم نامشروع، از آغاز رسوای عالم بوده و همگان در مراتب خیانت و جنایت این رژیم در حق بشریت آگاهند، اقدامات عناصر مذکور در رسوا نمودن آن رژیم درخور اهمیت تشخیص داده نشد لذا هیئت داوران با احترام کامل به مردم مظلوم فلسطین و بویژه مجاهدان قهرمان غزه که این روزها زیر بمباران دشمن صهیونیستی عزیزان خود را از دست داده اند، ضمن لعن و نفرین، این عناصر خون­آشام را لایق دریافت جایزه باورت خیس نمی داند.

هیئت انتخاب همچنین رئیس سازمان باصطلاح ملل متحد را که بواسطه پس گرفتن دعوت از وزیرخارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مذاکرات ژنو پیرامون سوریه از وابستگی عمیق و تابعیت رئیس سازمان ملل از صهیونیزم بین الملل پرده برداری کرده بود را نامزد دریافت جایزه نمود اما از آنجا که این حد از وابستگی رئیس سازمان ملل به رژیم امریکا و صهیونیزم بین الملل برای مردم جهان شناخته شده است و افشای آن تازگی ندارد با احترام به همه ی آزادیخواهانی که از حرکت ظالمانه این سازمان در حمایت از قدرتهای شیطانی رنج می برند،بانکی مون را لایق دریافت این جایزه نمی­داند.

هیئت انتخاب سه تن از عناصر اصلی هیئت حاکمه ی ایالات متحده شامل رئیس جمهور، وزیر خارجه و سخنگوی کاخ سفید را نیز برای ارزیابی و دریافت این جایزه به این هیئت معرفی نمود. دلایل اصلی هیئت انتخاب برای این پیشنهاد تناقض­گویی­ها، توهین­ها و تهدیدات صریح این فراد خطاب به ملت ایران بود که از عدم پایبندی آنان به تعهدات و سوء نیت آنان در مذاکرات هسته ای پرده برداری می­کرد.

از آنجا که سوء نیت آمریکا در حق ملت ایران و خوش بین نبودن به نتیجه مذاکرات هسته­ای مساله­ای روشن و در میان ملت نهادینه شده است و عدم پایبندی به تعهدات امریکا در دهها پرونده مشابه از جمله معاهده الجزایر با جمهوری اسلامی کاملا مسبوق به سابقه بود، هیئت داوران با احترام فراوان به آزادیخواهان جنبش ۹۹ درصد بویژه دوشیزه سیسیلی مک سیلان دانشجوی جوان در بند شکنجه­گاههای امریکا و ابراز تنفر نسبت به رژیم ظالم ایالات متحده این سه نفر را نیز با وجود صلاحیت دریافت این جایزه، در اولویت ندانست.

آنچه در دور دوم جایزه باورت خیس نظر هیئت داوران را به خود جلب کرد، درخشش دو تن از سران اتحادیه اروپا در رسوا کردن هر چه بیشتر عوامل فتنه و احراز وابستگی فتنه به دولت های استعمارگر اروپایی بود.

 لذا تندیس و جایزه این دور مشترکا تعلق می گیرد به خانم­ها

تاریا کرونبرگ، رئیس هیئت پارلمان فرمایشی اروپا

و خانم کاترین مارگریت اشتون نماینده درباره رژیم سلطنتی انگیس در اتحادیه اروپا.

هیئت داوران جایزه باروت خیس با احترام به ارواح ۱۴۳ میلیون نفر قربانیان دو جنگ جهانی که بدست رژیم­های اروپایی به راه افتاد و با درود به میلیون ها قربانی جنایت، تجاوز و وحشیگری رژیم های اروپایی در قتل و غارت کشورهای آفریقا، آمریکا و آسیا- اقیانوسیه و شهدایی که هر روزه در افغانستان و آفریقای مرکزی بدست عوامل اتحادیه استعماری اروپا به شهادت می رسند تندیس و جایزه ویژه باروت خیس را به این دو تن اهدا می کند.

هر چند وابستگی جریان فتنه به خارج کشور بر کسی پوشیده نبود، با فراهم آوردن شرایط حضور عوامل فتنه در سفارتخانه های اجنبی و جایزه گرفتن از دست این دو نفر آگاهی از این وابستگی در حد مزدوری فتنه برای دولت های استعمارگر برای همه ملت به یقین مبدل شد و برائت از فتنه گران را در میان ملت ایران به اوج رساند به گونه ای که می­توان این دو حادثه را مکمل حماسه ۹ دی تلقی کرد.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

هیئت داوران دومین دوره جایزه بین المللی باروت خیس راهیان نور- ۱۳۹۲

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news