امروز : سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع سبد کالا تا ۲۹ اسفند ادامه دارد

به گزارش بصیر: بهمن حاجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درمورد حجم دریافتی سبد کالا توسط مشمولان، اظهار داشت: تاکنون ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اقدام به دریافت سبد کالا کرده‌اند که بر این اساس حدود ۸۵ درصد ذی‌نفعان سبد کالای خود را دریافت کرده‌اند. وی ادامه داد:‌ مشمولانی که هنوز سبد […]

به گزارش بصیر: بهمن حاجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درمورد حجم دریافتی سبد کالا توسط مشمولان، اظهار داشت: تاکنون ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اقدام به دریافت سبد کالا کرده‌اند که بر این اساس حدود ۸۵ درصد ذی‌نفعان سبد کالای خود را دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد:‌ مشمولانی که هنوز سبد کالای خود را دریافت نکرده‌اند تا روز پایانی سال که ۲۹ اسفند ماه است می‌توانند برای دریافت سبد خود اقدام کنند و اگرچه ۲۹ اسفند ماه تعطیل است، اما فروشگاه‌های زنجیره‌ای از جمله رفاه، اتکا و شهروند باز بوده و شهروندان می‌توانند اقدام به دریافت سبد کنند.

دبیر اجرای توزیع سبد کالا همچنین گفت: به‌جز ۴ و ۵ روز ابتدایی توزیع سبد کالا، تدابیری اندیشیده شد که ازدحام جمعیت و تشکیل صف‌های طولانی برطرف شود و اگر قرار باشد سبد دیگری نیز توزیع شود قطعاً مشکلی در مورد تشکیل صف‌های طولانی نخواهیم داشت.

به گزارش تسنیم، با توجه به کاهش تعداد مشمولانی که هنوز سبد کالای حمایتی دولت را دریافت نکرده‌اند، تعداد شعب فروشگاه‌هایی که اقدام به توزیع سبد کالا می‌کنند کاهش پیدا کرده است، بنابراین مردم به شعبی که همچنان توزیع سبد را ادامه می‌دهند مراجعه کنند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news