امروز : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمریکا میلیاردها مکالمه تلفنی را شنود کرده است

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، منابع خبری از اقدام آژانس امنیت ملی آمریکا در احداث و پیشرفته سازی سیستم مراقبت و شنود مکالمات تفنی همزمان شهروندان از هر کشوری نموده است.   این منابع آگاه اعلام کردند: براساس این سیستم جدید، آژانس امنیت ملی آمریکا در صورت تصمیم به ضبط و […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، منابع خبری از اقدام آژانس امنیت ملی آمریکا در احداث و پیشرفته سازی سیستم مراقبت و شنود مکالمات تفنی همزمان شهروندان از هر کشوری نموده است.
 
این منابع آگاه اعلام کردند: براساس این سیستم جدید، آژانس امنیت ملی آمریکا در صورت تصمیم به ضبط و شنود مکالمات تلفنی کشوری این مکالمات به صورت همزمان رصد و ضبط خواهند شد.
 
خبرهای موثق در این باره حکایت از آن دارد که این سیستم رصد مکالمات در گذشته به صورت محدود انجام می گرفته اما در سال ۲۰۱۱ با پیشرفته سازی این سیستم هم اکنون آژانس امنیت ملی آمریکا قادر است به صورت هم زمان میلیاردها تماس تلفنی را ردیابی و ضبط کند.
 
واشنگتن پست این مطالعات را براساس گزارش های به دست آمده از اشخاصی که از این سیستم خبر داشتند انجام گرفته و ادوارد اسنودن هم از وجود این سیستم در گذشته خبر داده بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news