امروز : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقدی: در آینده نزدیک در جنگ اقتصادی هم مقابل قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی می‌رسیم

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری فرهنگ نیوز، در آینده نزدیک در جنگ اقتصادی هم مقابل قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی می‌رسیم.   محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در مراسم استقبال از اعضای تیم ملی کشتی ایران در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا کرده بود گفت: این قهرمانی را به همه […]

نقدی: در آینده نزدیک در جنگ اقتصادی هم مقابل قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی می‌رسیم

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری فرهنگ نیوز، در آینده نزدیک در جنگ اقتصادی هم مقابل قدرت‌های شرق و غرب به پیروزی می‌رسیم.
 
محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در مراسم استقبال از اعضای تیم ملی کشتی ایران در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا کرده بود گفت: این قهرمانی را به همه مردم عزیز ایران تبریک می‌گویم؛ ملی‌پوشان ما با قهرمانی در آمریکا عیدی خوبی به مردم دادند.
 
وی ادامه داد: انشالله ملت ایران همانطور که کشتی‌گیران‌شان با غیرت خود پشت آمریکا را به خاک مالیدند در عرصه جنگ اقتصادی هم پشت آنها را به خاک خواهند مالید.
 
سردار نقدی همچنین درباره پیروزی تیم ملی کشتی آزاد ایران مقابل قدرت‌های شرق و غرب (روسیه و آمریکا) گفت: ۳۵ سال است که مردم ایران در عرصه‌های سیاسی،‌ فرهنگی و دفاعی این کار را انجام داده‌اند و امروز هم در عرصه ورزش این اتفاق افتاد. انشالله در آینده نزدیک در عرصه جنگ اقتصادی هم با همین غیرتی که کشتی‌گیران به خرج دادند به پیروزی خواهیم رسید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news