امروز : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادامه جنگ روانی اسرائیل علیه ایران

به گزارش بصیر به نقل از  گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم؛ طبق ادعاهای اخیر مقامات ارشد نظامی اسرائیلی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و موشه یعلون، وزیر جنگ این رژیم به نظامیان اسرائیل به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران ادامه دهند. این دستور درحالی از سوی نتانیاهو صادر شده است که ایران و گروه […]

به گزارش بصیر به نقل از  گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم؛ طبق ادعاهای اخیر مقامات ارشد نظامی اسرائیلی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و موشه یعلون، وزیر جنگ این رژیم به نظامیان اسرائیل به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران ادامه دهند. این دستور درحالی از سوی نتانیاهو صادر شده است که ایران و گروه ۱+۵ در وین بر سر برنامه هسته‌ای تهران در حال مذاکره هستند.

سه عضو کنست که در جلسه استماع کمیته مشترک کنست درباره طرح‌های مربوط به نیروهای دفاعی اسرائیل شرکت داشتند اعلام کردند به دستور معاون ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی حدود سه میلیارد دلار بودجه برای حمله احتمالی به ایران در سال ۲۰۱۴ اختصاص داده است. این بودجه تقریبا معادل بودجه در نظر گرفته شده در سال ۲۰۱۳ است.

نماینده‌های نیروی دفاعی اسرائیل مدعی شدند که ارتش دستور واضحی را از مقامات دولتی – یعنی نتانیاهو و یعلون- مبنی بر ادامه آماده‌سازی برای حمله احتمالی اسرائیل به تاسیسات هسته‌ای ایران دریافت کرده‌اند. این دستور بدون توجه به مذاکرات فعلی میان ایران و غرب صادر شده است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news