امروز : شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

“جهاد اسلامی” اسرائیل را به مقابله به مثل تهدید کرد

به گزارش بصیر به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، “خضر عدنان” از رهبران “جهاد اسلامی” طی سخنانی تاکید کرد که حمله رژیم صهیونیستی به “جِنین” را بی پاسخ نمی‌گذاریم. وی رژیم صهیونیستی را تهدید کرده و گفت: “خون را با خون پاسخ خواهیم داد و در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی ساکت نخواهیم […]

به گزارش بصیر به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، “خضر عدنان” از رهبران “جهاد اسلامی” طی سخنانی تاکید کرد که حمله رژیم صهیونیستی به “جِنین” را بی پاسخ نمی‌گذاریم.

وی رژیم صهیونیستی را تهدید کرده و گفت: “خون را با خون پاسخ خواهیم داد و در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی ساکت نخواهیم ماند.”

نیروهای رژیم صهیونیستی صبح روز گذشته جمعه (۱ فروردین) به مقر دفاع شهری فلسطین در شهر سلفیت واقع در شمال کرانه باختری حمله کردند.

این نیروها همچنین ۳ تن از عناصر این سازمان  را که در این مقر حضور داشتند، دستگیر و آن‌ها را به یک مکان نامعلوم انتقال دادند.

یک مقام در روابط عمومی دفاع شهری فلسطین در گفتگو با خبرگزاری فلسطینی معا اعلام کرد: یک گروه متشکل از ۴۰ سرباز اسرائیلی به مقر دفاع شهری فلسطین در سلفیت یورش برده و ۳ تن از نظامیان را دستگیر کردند.

وی همچنین افزود: نیروهای رژیم صهیونیستی، بی سیم و تلفن ثابت و سایر اسباب و اثاثیه این مقر را شکستند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news