امروز : دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سفارتخانه‌ های رژیم صهیونیستی تعطیل شد

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، راشاتودی گزارش داد که اعتصاب سراسری کارمندان وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در اعتراض به حقوق و شرایط کار منجر به تعطیلی سفارتخانه‌ های این رژیم در سراسر جهان شد. این رسانه روسی در ادامه با اشاره به اعتصاب کارمندان وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، راشاتودی گزارش داد که اعتصاب سراسری کارمندان وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در اعتراض به حقوق و شرایط کار منجر به تعطیلی سفارتخانه‌ های این رژیم در سراسر جهان شد.

این رسانه روسی در ادامه با اشاره به اعتصاب کارمندان وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در ماههای اخیر نوشت این اعتصاب بالاخره پس از هفت ماه مذاکره در تاریخ چهارم مارس پایان یافت، اما سرانجام در پی رد پیشنهاد وزارت اقتصاد از سوی کارمندان، اعتصابات دوباره ازسرگرفته شد.

راشاتودی در ادامه با اشاره به تاثیر این اعتصابات بر فعالیتهای دیپلماتیک رژیم صهیونیستی و لغو خدمات کنسولی نوشت: این اعتصاب بر فعالیت کارمندان خارجی که برای کار به اسرائیل(مناطق اشغالی ۱۹۴۸) می روند، مهاجران و همچنین سفر مقامات عالیرتبه به تل آویو تاثیر می گذارد.

کارمندان وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در بیانیه ‌ای با اشاره به شرایط نامساعد حقوق کارمندان و وضعیت دشوار کاری اعلام کردند: امروز برای اولین بار، وزارت امور خارجه تعطیل شده و هیچ فعالیتی تحت اختیارات این وزارتخانه انجام نمی شود.

بر این اساس در پی این اعتصاب، سفر برخی دیپلماتهای اسرائیلی لغو شده و در همین حال سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به مکزیک، پاناما و کلمبیا در ماه آتی و همچنین سفر پاپ به تل آویو در ماه مه لغو شده است.

آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کارمندان وزارت امور خارجه اسرائیل “عقل خو را از دست داده و تصمیم اشتباهی” گرفته اند.

وی افزود: این اقدام هیچ فایده ای ندارد و کارمندان وزارت امور خارجه بیشتر از همه متضرر می شوند. متاسفم که چنین اقدامات غیرمسئولانه ای گریبان مردم را نیز می گیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news